Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet The Raven Croaks...

Mi lehet The Raven Croaks (Bandi) és Bennszülött Bálna MBTI típusa?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha azok szólnának hozzá, akik tényleg tudják, hogy kikről és miről van szó, most az ilyen "azt se tudom, kik ezek", illetve "az MBTI csak horoszkóp" jellegű hozzászólásokat hanyagoljuk.

Nekem max. Bandira van tippem (ENFP), Bálna keményebb diónak tűnik, de érdekel, hogy ti mit gondoltok.



2021. nov. 17. 02:53
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Bandi nmpfp szerintem a bálna meg már szubjektív vélemény de lehet kktsd
2021. nov. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Bandinál szerintem is valószínű az ENFP. Bálnán még töröm a fejem, elsőre az ISTP ugrott be.

(Az első hozzászóló pedig gyönyörűen bemutatta az értelmi szintjét, miután külön benne volt a kérdésben, hogy csak az kommentáljon, aki érti, miről van szó...)

2021. nov. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is talán valami magas Ti-használó típust mondanék Bálnára, ha nagyon meg kéne erőltetnem magam. Akár még Ti-domot is (IxTP). De annyira nem értek hozzá (egyelőre), hogy igazán pontosan be tudjam lőni. Látom, ő másnak sem kimondottan könnyű eset.
2021. nov. 20. 00:29
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Bálna INFx szerintem. Bandi egyértelműen ENFP.
2021. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bálna egyértelműen INFx vagy INTx… A nyugodtsága/tapintatossága rám emlékeztet, én infj vagyok.

Bandit gondoltam ENFP-nek, de inkább ENTP szerintem.

2021. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Bandi ENFP vagy ENFJ, Bálna tuti INFP. Én is az vagyok, eléggé hasonlít a lelkivilágunk, bár én nő vagyok.
2022. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A cringebaitnek annyi. Mert Bandi mainstream videós akar lenni.
dec. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaja láttam. Hát őszintén, én már nem tudtam nézni egy ideje, csóró Andris meg volt fáradva.. engem ez zavart. Nem azért mert nézhetetlen, hanem mert van egy vibeja annak, ha valaki nem komfortos a szerepében.
dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!