Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fókuszcsoport, theravencroacks...

Fókuszcsoport, theravencroacks, bennszülött bálna, tartalmai káros hatással vannak a gyermekem fejlődésére?

Figyelt kérdés
Vannak elég erős véleményeik dolgokkal kapcsolatban.

#betegség #gyereknevelés #PR #manipuláció #személyiségfejlődés #Online tartalomgyártók, influenszerek
2022. júl. 7. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
A0 fókuszcsoport gagyi erőltetett hülyeség. A semmiről pofáznak csak.
2022. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
87%
Igaz nekem nincs gyerekem, de a 17 éves húgom gyakran nézi a Fókuszcsoport tartalmait és mintha azóta kicsit normálisabb is lenne. Régen ilyen Dezső Bence meg Farkas Timi féle mérgező embereket követett, rajtuk keresztül jutott el a Fókuszcsoporthoz és úgy tudom azóta nem is nézi az említett "celebeket". A többi csatornáról még nem hallottam, de ha hasónlóak akkor szerintem nem károsak.
2022. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Hátaz csak a te hibád, ha sörözik a fiad, nem ezeké az embereké.
2022. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezek rendben vannak, jó csatornák, legtöbbször artikuláltan megfogalmazott véleményekkel, amikkel persze nem muszáj egyetérteni. De ezeknél sokkal sekélyesebb tartalmakat is nézhetne, és a bulvár tv-knél is sokkal jobb, emberközelibb.
2022. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Számomra sem tűnnek gyanúsnak, de félek, hogy ez a nagy szabadelvűség nem jó még neki. Nagyon érzékeny gyerek volt mindig is.
2022. júl. 8. 17:28
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is (18) illetve a húgom is (15) rendszeresen fogyasztjuk a tartalmaikat, szerintem egyikük sem káros. Felszólalnak témákban, elmondják a véleményüket és pont hogy a káros dolog ellen állnak ki. A sörözésről meg a jegyei romlásáról nem tehet egyik youtuber/streamer sem, bárkit is nézne.
2022. júl. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nos számomra egy kicsit sokak. Túl tolják a wokeságot főleg a fókuszcsoport.


Fcs. Sokat mozognak a politika irányába, hogy megfogják a fiatalokat. Elég bujtatott manipuláció ez egy kicsit. Valamint előszeretettel szerepelnek a balos partizánnál. A baloldal már egy ideje hosszútávon gondolkozik és a tiniket, fiatalokat szeretnék megfogni, hogy a bal oldal győzzön mindezt az influenszerek/videósok segítségével teszik mint mondjuk ezek a srácok, főleg a fókuszcsoport a felsoroltak közül.


TRCnél meg BBnél viszont ritkább a politika de jelen van náluk is. Ami ellen felszólalnak (nem politikai témában hanem videós) az teljesen helyes viszont ettől függetlenül, ugyanazt a szar mainstream liveokat/szponzorálást meg egyebeket csinálják közben amit mondjuk más "rossz" is csinál. Olyan kettős mérce az egész náluk.

2023. aug. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!