Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 éves lányotok mit...

12-14 éves lányotok mit csinál a szünetben? (Ilyen korú lányom van.)

Figyelt kérdés
Ilyen korú lányom van, és érdekel, hogy másoknál mit csinálnak az ennyi idős tinilányok.

2022. júl. 8. 02:36
 1/10 anonim ***** válasza:
21%

Csapattársaim edzettek naponta 6 - 7 órát. Bár én férfi vagyok. De akkor amikor ennyi idősek voltunk, ők ugyanannyit és ugyanazt csinálták, mint mi fiúk.


Más lányok fogalman sincs, 17 éves koromig nem mertem lányokhoz szólni, csak a néhány csapattárssal voltam jóban valamennyire.

2022. júl. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Két táborba megy, nagymamájához megy, és lesz egy közös családi nyaralás.

Hétközben barátnőkkel jönnek mennek egymáshoz, bicikliznek, moziba mennek, ilyenkor többször lehet pizsiparti hol nálunk hol más barátnönél.

Otthon sokat pihen, kutyázik,telefonozik, 3 kötelező olvasmányt nyögi.

2022. júl. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 franciasrac ***** válasza:
100%
Nem lányom, hanem húgom, de pihen, meglátogatja a nagyszüleit és táborba megy. Lehet családostul is megyünk nyaralni
2022. júl. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%

Miért vagyok lepontozva?

Egyes vagyok.

2022. júl. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen táborozik. Ha itthon van, akkor képes átpunnyadni a napot. :) Csetel a barátnőivel, végignézi harmadjára is a Stranger Things új évadát, részt vesz a különtanára online matekóráján, elmennek lovagolni a barátnőjével, a kutyát futtatja a kertben, rajzol a születésnapomra, ha eleget bactatom, akkor segít főzni és rendberakja a szobáját, meg összepárosítja a zoknijait. De ő alapból inkább ilyen itthonülő típus.
2022. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen olvastam, rajzoltam, videókat néztem, takarítottam, minden nap elmentem mamámhoz. 1-2 alkalommal taliztam csak barátokkal, mert nem sok volt, akik meg voltak, azoknak is ilyen felesleges harmadik voltam. Ha volt a suli által szervezve nyári tábor, akkor oda mentem.
2022. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal hulyul, olvas, programokat szervez a baratnoivel (strand, vásárlás,kajalas, pizsiparti, stb) rokonokkal van, és eljár """bulizni""" (valójában, baráti kis összejövetelek, voltak már nálunk is, nem isznak nyilván, csak sokáig fent vannak, tarsasoznak beszélgetnek, stb. Ezenkívül nyaralni fogunk még 1x. 14 a lányom.
2022. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, plusz még 3 táborba megy/ment a nyáron és a kutyáját setaltatja napi 2x, ezen kívül sokat játszik vele.
2022. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lovastáborban vagyok.
2022. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 13 éves, 2 táborba megy ezen a nyáron, augusztusban meg megyunk 8 napra kirándulni. Itthon sokat játszik a mobilján és gyakran néz meséket vagy filmeket. Néha elmegyunk fagyizni vagy bicajozni. Ha jo ido van, sok idot tolt a medencében, kint van a kutyával, délutánonként vagy esténként kint van a szomszéd gyerekekkel /zsákutcában lakunk/. Néha elmegy a mamáékhoz, pár alkalommal biztosan ott fog aludni. Sokat veszekedik az occsével, probálom befogni a házi munkába, de nagyon lusta. 1-2 hetente jonnek hozzánk baráti családok gyerekekkel, ilyenkor szépen osszerakodik a szobájában. A legjobb barátnojét is el fogja hozzánk hívni.
2022. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!