Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok, és a...

14 éves lány vagyok, és a nyári szünetben kiszeretnék menni külföldre. Ha lehet 1-2, vagyis hosszabb időre. Elsősorban Amerikába, de ha nem lehet, az se baj. Van valamilyen csoportot, vagy tábort amivel diákok ki lehet utazni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

"14 éves lány vagyok, és a nyári szünetben kiszeretnék menni külföldre."


Esztergomba a diák buszjegy 300 Ft Újpestről, az még racionális ár egy ilyen fiatal által birtokolt zsebpénzből, és onnan már csak egy rövid séta Szlovákiában Párkány.


"Ha lehet 1-2, vagyis hosszabb időre."


1-2 órát biztos el tudsz tölteni ott.


"Elsősorban Amerikába"


Miből?


"de ha nem lehet, az se baj"


Irány Párkány...


"Van valamilyen csoportot, vagy tábort amivel diákok ki lehet utazni?"


Úgy látom jobban teszed, ha itthon maradsz, mert még magyarul se tudsz. Egyébként nincs, ez nem a kommunizmus.

2013. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
álmodj királylány...:D hacsak nem a szülők milliomosok és mehetsz de ez nem valami film itt hanem a valóság és hogy 14 évesen Amerikába szeretnél menni az érdekes de olvasd el ezt is ha már menni akarsz : [link] , ha meg táborba vagy valamibe szeretnél megint csak sok pénz kell hozzá...Amerika más világ! :)
2013. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hat gyorsan szetzuztatok szegenyke almait,vartatok volna holnapig legalabba szombatja meg jo legyen,hetfon ugy is kezd. megint a suli!:)En azt mondom ne add fel G.Evelin is kijutott:)
2013. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!