Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy 14 éves srác vagyok és...

Egy 14 éves srác vagyok és egy kollégiumi prefektusi után nem mehetek semmijen táborba. Plussz a szüleim nem engednek el a haverokhoz sem. Szeretnék valami kreatívat csinálni a szünetben . Szerintetek mi legyen az?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:10
 1/8 anonim válasza:
Mondjuk gyakorolj a helyesírásra: semmijen-semmilyen
2011. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj zenélni valamilyen hangszeren.
2011. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
osztom az uccsót
2011. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És miért nem mehetsz táborba? Van annyiféle, hogy jaj, ami nem kapcsolódik a sulihoz. :D

Tanulj nyelvet. Olvass, abból talán némi helyesírás is rád ragad. :D

Sportolj valamit, ha eddig nem tetted volna, hasznos, lefoglalja az embert, és még jól is érzed magad tőle.

Tanulj meg főzni, anyukádnál biztos jó pont lenne, később meg a csajoknál is, hajaj. :)

2011. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járj kondiba :) Esetleg menj nyári munkára, ha szeretnél venni magadnak valamit, ruhákat pl.. én nekem is mennem kell majd, kell lapos egyetemre :D
2011. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy munkát csak 15. életév betöltése után, szülői engedéllyel lehet, szóval ez kilőve. :D
2011. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyan már.. :D
2011. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
munkát végezhet.:D 14/L vagyok és diákmunkára mehet.:D
2011. jún. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!