Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van még valaki aki utálja az...

Van még valaki aki utálja az irodalmat?

Figyelt kérdés

Verselemzés, stilisztikai formák, vers képrendszer, stb. stb.

Van még aki unja és utálja ? Nem tudom hogyan oldjam meg sokszor, mivel irtó időigényes az egész és azért kinek van ideje versanalizist késziteni szinte minden nap.....16/L


2010. szept. 21. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ÉÉN!
2010. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen verselemzést mi sosem tanultunk hála :D azt sem tudom mik ezek amit írtál :D de nekem már ha úgy vesszük már 9edikben vége volt az irodalomnak mert bementünk... evés ivás telefonozás kártyázás ordítás és ennyi volt. Aztán már 11edikben nemvolt és nem is lesz hála többet ( meg humán tantárgyak sem pl : matek, kémia, fizika stb ;) )


17F

2010. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

komolyan te meg hova jársz?

(első)

2010. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom az irodalmat - kedvencem a történelem után.
2010. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne bajom az irodalommal, ha nem kellene minden hülyeséget, műnemet meg stíluseszközt bemagolni. Ja, amúgy a görög mitológiától vagyok ki még, amit MAGYAR irodalomból tanítanak. Hálás lennék, ha valaki elmagyarázná, mi a francnak kell ilyesmit tanulni...
2010. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Általános műveltség. Amúgy én is imádom, de ebben közrejátszik, hogy jó tanárom van.

Amúgy ez a kedvencem már első óta, valamint a töri és biosz.

2010. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
halálosan utálom, és r0hadt unalmas az egész
2010. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18:08-humán tárgyak matek,fizika,kémia??bocsi,de azok nem a reálok??vagy lehet én tudom rosszul.amúgy:de gyűlölöm,a tanár rohadt szemét,az órákon csak alszok...
2010. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem ellenben a nyelvtannalx( pfúúúj

13/L

2010. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én magát az irodalmat nem utálom, általánosban még imádtam, most pedig nem túl jó a tanárom. És szeretek verset elemezni, kiírom a könyvből, aztán dogába kitalálok valamit. Meg úgy az órát nem szeretem. Viszont olvasni igen, meg jó is vagyok magyarból, csak néha utálom, meg gyakran unom én is.
2010. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!