Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják a fiúk folyamato...

Miért mondják a fiúk folyamatosan ezt?

Figyelt kérdés
Am azt mondják, h csajoznak velünk az oszt társaink, pedig mi csak "baromkodunk"...
2010. szept. 21. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt hittem, hogy a hétköznapi esetek legnagyobb részében teljesen jól megértem a magyar nyelvet, mivel az az anyanyelvem és minden nap azt használom. Tévedtem.
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én fogalmazok rosszul, mert amikor nem vagyok jól, akkor minden hülyeséget elkövetek -.-"
2010. szept. 21. 21:38
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, biztos.
2010. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
LoL. Ezt én sem értem xD
2010. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

Ezen mit nem lehet felfogni??

Helyzet: osztályban fiúk lányok hülyülnek egymással ,röhögnek stb..

EZUTÁN:

Fiúk mondják más fiúknak:A fiú:-Mit csináltatok ma ? B fiú:-Csajoztunk!Az ossztársainkal!



amúgy menőnek akarnak tűnni..

2010. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mond már meg milyen érzés hülyének lenni, mert én már elfelejtettem, te pedig szakértő vagy a témában, ahogy látom.
2010. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki felfogta, hogy mit akart kicsipogni a kiscsibe, de hátha észbe kap, hogy ideje lenne már megtanulni normálisan beszélni.
2010. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én leírtam, és nem tehetek róla, hogy ti nagyrészt nem tudtok olvasni b@zdmeg. Ha nem értitek, akkor be lehet fogni, van elég bajom rajtatok kívül, am hálás vagyok annak, aki megértette.
2010. szept. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!