Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ciki, ha középiskolában...

Ciki, ha középiskolában párnát viszek télen a székre, hogy nehogy felfázzam?

Figyelt kérdés

Folyton kérdezgetik, hogy minek az nekem, illetve olyan furcsán néznek rám, amikor előveszem.

15/l


2010. szept. 21. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, praktikus és kényelmes. Megmondod az igazat, vagy azt, hogy kemény a szék. Amúgy senkinek semmi köze hozzá, akár egy kupac tangán is ülhetnél.
2010. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki egyáltalán, ha vigyázol magadra, mert a felfázás egy nagyon kellemetlen dolog. Ha kérdezik nyugodtan mondd,hogy nem szeretnél felfázni és pont,ennyi.
2010. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Neked lagalább nem fog fájni a veséd felnőtt korodban,nem úgy, mint a többieknek. akiknek kint van az egész derekuk a minuszban!!Ügyesen gondolkozol és NEM ciki! :)
2010. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megmondom, annyira nem is érdekel. De az viszont igen, hogy hülyének tartanak, csak mer tők nehezebben fáznak fel...
2010. szept. 21. 19:27
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél rájuk... Az egészséged fontosabb, mint mások véleménye.
2010. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem ciki, legfeljebb szokatlan. Én még sose láttam senkit párnával, eszembe se jutott, de nem is rossz ötlet.

A furcsán nézőknek pedig nyugodtan mondd el, hogy könnyen felfázol, nálunk is többen derékmelegítőt hordanak emiatt, és ebben semmi ciki/nevetséges/stb. nincs. :)

2010. szept. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Hát..én még nem láttam ilyet.De nem nagy dolog.Nekem is jóljönne,mert én is könnyen felfázok..ez az egyik..a másik meg,hogy....nektek nem nyomja a seggcsontotokat a sulis szék?:s
2010. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem, csak elzsibbad a combom, mert elég magasak a székek :D

KÖszi mindenkinek :)

2010. szept. 21. 20:11
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki, sőt, jó lenne talán, ha mindenki így csinálná :)


17/F

2010. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem...

Ha csak nem valami lepukkkant lepra iskola akkor van normális fűtés, ergo nem kéne hogy fázz a székeken.

2010. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!