Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A középiskolában melyik...

A középiskolában melyik típushoz üljek le?

Figyelt kérdés
Szeretnék mindenkivel nagyon jóban lenni, vagy legalábbis akivel tudok. Azon gondolkodtam minap, hogy kihez üljek le? A befordulthoz, a normálishoz, az ökörhöz, az okoshoz vagy a csak simán a saját vagy ellenkező nem tagjaihoz?
2010. jún. 8. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem barátkozz mindenkivel és akivel jól érzed magad, azzal mélyítheted a barátságod. Nem kell rögtön csatlakozni egy klikk-hez, igazából, klikkeknek sem szabadna kialakulnia, mert nem tesz jót a társaságnak. Persze, ez többé-kevésbé elkerülhetetlen, de jobban jársz, ha mindenkivel keresed a kapcsolatot és aki nem árt neked, azzal tartod is. Sok értékes ember társaságát veszíthetjük el azzal, hogy besoroljuk őket egy kategóriába és a kategória miatt nem barátkozunk velük. Egyébként biztos, hogy meg fogod találni a baráti társaságod, de lehet, hogy tele lesz "vegyes" személyiségekkel (okosok, csendesebbek, stb.). Boldog középsulis éveket kívánok!
2010. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem valónak teljesen igaza van. És a csajokat se hanyagold el;D (vagy fiúkat, nemtom melyik nemhez tartozol:D)
2010. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez majd úgyis kialakul... :)

Valószínűleg a többségről majd megváltozik a véleményed, amit első benyomás után alkottál róluk. Én is, ha visszagondolok, hogy kikkel barátkoztam a legelején, és kik lettek igazi jó barátaim a végére... hát kellett egy kis idő, míg "egymásra találtunk"! :)


Először barátkozz a hozzád hasonlóakkal (így első ránézésre), utána meg majd úgyis megy magától... :)

2010. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Majd kialakul...

Én legelső nap az átlag csendes nem olyan nagyszájúakoz ültem aztán rájöttem én nem oda tartozom. jóba maradtam velük de inkább átültem a nagyszájú hülyéskedőkhöz. ott jól éreztem magam és beilleszkedtem.azóta is velük vagyok és oda tartozik legjobb bnőm is.ülj le valahova aztán hidd el kialakul.én sem értem miért oda ültem először, hisz én sosem oltam "jó kislány" mindig beszélgettem órákon a rosszaságon járt az agyam. a neked szimpatikusakhoz ülj le aztán megtalálod a magadhozillőket:D sok sikert :)

2010. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ökrökhöz!!!:D
2010. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!