Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is drága?

Szerintetek is drága?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Táncra szeretnék járni és találtam egy nagyon jó helyet ahova járhatnák.Egy gond van,anyuék szerint nagyon drága.

1hónapra-7900ft

Szerintetek is sok?Köszi a válaszokat.


2010. szept. 21. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy egy hónapban hányszor mész és hogy milyen tánc.
2010. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igaz,bocsi.

Egy héten kétszer van,17:30tól 18:30ig,szóval egy órás.Amúgy Hip-Hop táncról van szó.

2010. szept. 21. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem drága. Még 1000 Ft-ba sem kerül egy 60 perces óra, ez elég kedvező szerintem. Viszont könnyen meglehet, hogy a szüleid pénztárcájának drága és nem tudják kiszorítani a költségvetésből és ezért drága.
2010. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. Először is járj még suliba egy kicsit, tanuld meg a helyesírást és egyéb alapvető ismereteket (járhatnák helyett járhatnék), majd végezz diákmelót, és iratkozz be a hiphop tanfolyamra. :D


Amúgy valóban, havi 8 rugó nem kevés, nekem nyáron kb a rezsi fele. Ha relatíve nézzük, akkor tényleg olcsó, de hát ha nem futja, akkor nem futja. Lesd el máshonnan és ingyen ugyanazt a táncot, autodidakta módon. Én is magamtól tanultam a webprogramozást, és ha ugyanezt tanfolyamon tanultam volna, 1 millába tuti belekerült volna. Szal fel a fejjel! :D

2010. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hallod nekem a havi 5öt nem engedték,mert heti egy óra lett volna...oké w.e. de akkor is.Nekünk nem tellett rá.Pedig 3napig sírtam egyfolytában,hogy megengedjék,de hát...ha egyszer a ruha meg a kaja fontosabb...Aztán mikor feladtam,akkor találtam egyet havi 2400ért:D

Biztos te is találsz olcsóbban....

2010. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 2 éve röplabdázni havi 8ezerért jártam. nemvolt semmi extra. szerintem annyira nem drága.persze ha stabil az anyagi helyzetetek.
2010. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egy drága lenne meg a helyet nézzve is az.

Én is hip-hopozok (8 éve) és nekem havi 4000Ft és heti 4 edzés van és mindegyik 1,5 órás sőt nekem meg a társamnak pénteken is kell menni a 2 óra hosszás és ez így 4000FT

és plusz csapat ruha,szolós ruha,duós ruha..persze ezeknek nem muszáj külön lennie,de nekem külön van..

plusz a hétvégi versenyek (a busz ők állják)

És nem szeretnék reklámozni meg nevet mondani,de ha annyit mondok,hogy egykori világbajnok(ok) az edzőink szerintem sokat mondtam vagyis eleget..


De a szüleid tudják,hogy ok-e vagy nem..nekünk nagyon sok lenne,mondjuk nekünk a havi 4 ezer se olcsó,de szerintem azt nézzük nem sok :)

2010. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és hova valósi vagy?
2010. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Megbeszéltem a szüleimmel,nem fogok járni.Majd keresek olcsóbbat. :)


Utolsó:nem magyarországi vagyok :)


Köszi mindenkinek!

2010. szept. 22. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:

énse vagyok magyarorszagi mg nem azt kérdezetem,hogyazvagy-e xDD :D

De akkor mindegy.

2010. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!