Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek 14,5 és 9,5 éves...

Mit vegyek 14,5 és 9,5 éves lányaimnak karira? Hasznos dolgok érdekelnek, és ami nem túl drága. Írjatok sok tanácsot!

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

9,5-nek vámpírfogak


14,5-nek adjál pénzt, és ő vesz veled azt, amit akar

2010. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire gondolsz hasznosra?

A lányok a ruháéknak és ékszereknek mindig örülnek, így én tuti azt vennék. A nagynak legalábbis biztosan. A kicsi még lehet jobban értékel vmi játékot vagy ilyesmit. Ha szeretnek olvasni, akkor vmi könyvet, vagy egy klassz naplónak való füzetkét.

2010. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Vámpírfogai vannak--még világítós is:)))))))))

Pénzt külön számlájukra gyüjtöm....

Esetleg valami kézzel fogható?

2010. dec. 9. 22:33
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,a könyv az tényleg jónak tűnik,meg napló esetleg????

Háát nem tudom,ven sok mindenük,így ezért nagyon nincs ötletem.Ezen rágódunk már hetek óta a párommal...

Árban kb:10-10 e ft-ra gondoltunk...

2010. dec. 9. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Karira? Semmit olyan ünnep nincs.
2010. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

10 ezerből nem túl drágát? Én a két fiamnak veszek összesen ennyiért.


Vegyél nekik naplót had írják

2010. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt korizni, bábszínházba, színházba, moziba, csináljatok nagy kajálásos családi összejövetelt és élvezzétek, hogy együtt lehettek! Nem kell venni semmit, szeretet és figyelem éppen elég lesz!:)
2010. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Akkor talán a 9.5 évesnek egy szép tányérfajta, ami tele van rágóval (a 9 évesek nagyon szereti az ilyeneket)


A 14,5 éves lányodnak meg vegyél kistáskát, kiegészítőt, ruhát, sminket valami ilyesmit

2010. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinek ágynemű, tök jók vannak az ikea-ban, vagy valami mesés/lovas kiegészítő, a nagyobbiknak meg szerintem a Tally WeiJl-ben nézz körül, ha van rá lehetőséged:)

Remélem segítettem!

13/L

2010. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Még attól is köszi aki nem ismeri a karit:)


Azt hiszem a nagyobbik kap egy szép arany fülit,a kicsi is is ugyanezt,meg rucikat,és kissebb apróságokat.

Közel vagyunk Romániához,így ott minden fele ennyibe kerül:)


Boldog Ünnepeket Mindenkinek!

2010. dec. 10. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!