Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A bátyám megőrűlt! Mit tehetek?

A bátyám megőrűlt! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hülyeségeket csinál!

Majdnem levágta az ujját.

Bulizni jár. Füvet találtam a szobájában.

Anyámék elnézőek vele mert szinte minden tantárgyból jeles. Pedig nem könnyű a suli.

Azt mondja, hogy megunta az életét. Hogy mindennap itthon ül. Ezért változtat rajta...


L17

Ő F18


2010. szept. 21. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a bátyád ilyen jó tanuló, akkor nincs vele baj. Mert ez azt jelent, hogy "nem szar bele a világba". Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy valaki 18 évesen bulizni jár. A füvet meg nagyon sokan kipróbálják kamaszként, semmi nincs ebben. Én is kipróbáltam, szinte minden barátom kipróbálta és egyikünk sem szokott rá.


32/N

2010. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem megőrült, hanem élni akar és kipróbálni mindent!!!

Jól teszi, ezért élünk!

2010. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

"Azt mondja, hogy megunta az életét." Na, ez a gáz, főleg, ha többször hangoztatja!!!

Anyádék viszont nagyon szarul állnak hozzá:

Kemény suli, de jól tanul, akkor semmi sem számít??? Az "életuntságáról" is tudnak? Az sem baj, mert jól tanul?

2010. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt csak mondja, hogy megunta az életét. Ha jól tanul, akkor tevei, céljai vannak, annyira nem unja. Emlékszem, kamaszkoromban én is mondogattam ilyeneket, sok tizenévesre rájön a nagy világfájdalom. A leírtak alapján nincs semmi gáz a testvéreddel.
2010. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!