Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elfogadható, hogy a 15 éves...

Elfogadható, hogy a 15 éves lányomnak 19 éves barátja van? Piszkosul féltem!

Figyelt kérdés
A fiú már majdnem 20 éves, és még igaz, nem ismerem, de szerintem a kora miatt biztos hogy többet akar, én nagyon féltem a kislányom mert még csak 15... Ha mondja hogy a fiúval találkozik már hülyét kapok ráadásul mikor átmegy hozzá és nagyon nagy idegesség lesz bennem, főleg mikor nincs itthon a megbeszélt időpontban, mert ilyen is volt már. Szerintetek mit tegyek?

2022. júl. 30. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi idős lányok már élnek nemi életet. Ha vele egykorú barátja lenne, akkor is benne lenne a pakliban, hogy lefeküdnek egymással.
2022. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Hívd át a srácot ebédelni. Megismered. Lehet tök rendes ember. És tényleg szereti a lányod. A szexet nem nagyon tudod megakadályozni. Ha egykorú lenne a barátja akkor is lehet szexelnek
2022. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Furcsának tartom, hogy egy 20 éves, már egyetemista vagy dolgozó felnőtt férfi mit akarhat egy 15 éves gimistől. Teljesen más élmények, élethelyzetek, nem ugyanazt a filmet nézik.
2022. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Miért hiszed azt, hogy a lányod nem akar "többet"?

Most mitől félted pontosan?

Ha ez megnyugtat, én is ennyi idősen éltem előszőr nemi életett (mivel vágytam rá) és semmi bajom nem lett.

2022. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
15 evesen nekem is 19 eves volt a baratom, egy evig “jartunk” bar tavkapcsolat volt, es egyutt veszitettuk el a szuzessegunket. O is esetlen volt, en is, de tiniszerelem volt. Ja es nem ejszaka fekudtunk le egymassal eloszor, hanem delutani orakban, csukott ajtok mogott.
2022. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Gátat ne szabj neki, mert akkor ezért is fenn fogja tartani a kapcsolatot, sőt meg le is fekszik vele, ha meg nem tette meg. Én is a partjan vagyok, hogy hivd at magatokhoz, talalkozzanak többet nálatok. És beszélgess el vele a szexről, meg a védekezés fontosságáról. Fontos azert ilyen korban tisztázni, hogy csak akkor feküdjön le vele, ha ő is akarja. Ez nem egy verseny és nem kényszer. Nem lehet visszacsinálni, meg ha a szerelem lila ködében is vannak akkor is ő lesz neki az első (ha úgy dönt). Ha ezt el tudja fogani, és tisztában van azzal is, hogy lehet nem tart a kapcslata örökké és így is lefekszik vele, akkor azt el kell fogadnod. Mindig mem lehetunk mellettuk, a gyertyát pláne nem tarthatod. A kulcs a tiszta, őszinte kommunikáció. Egyébként nyugodtan azt is meg lehet mondani neki, hogy félted, de megbizol benne, támogatod, és ha baj lenne ne féljen szólni.
2022. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudod megakadályozni ha leakar vele feküdni.


Én nem feküdtem le 15 évesen a pasimmal anno, mert nem éreztem helyesnek, korainak tartottam, de 16 évesen igen.


Ha úgy érzed átadtad neki az értékrendet amit helyesnek tartasz, akkor innenstől fogva az ő döntése, hogy lefekszenek-e vagy sem.

2022. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Először is tudatosítsd magadban, hogy a lányod már nem kislány, hanem kamasz, aki tud dönteni arról, hogy mit akar (még ha hibázik is néha)! Ne próbáld tiltani, és ne kapj "hülyét" attól, hogy a barátjával van, teljesen normális ebben a korban ez már. A srác simán szeretheti, hívd át magatokhoz, ismerd meg, és ott úgyis látni fogod, de beleszólásod nem nagyon van a kapcsolatba, hiszen, ha tiltod, azzal se fogsz semmit elérni, max azt, hogy nem bízik meg benned. Egyébként 16 évesen én is összejöttem egy 22 éves sráccal. A szüleimnek se volt semmi kifogása ellene, és azóta js együtt vagyunk. Szóval ahelyett, hogy hülyét kapsz a lányod boldogságától, inkább próbálj nyitni felé, és megismerni a srácot és ne előre ítélkezz!
2022. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

15 évesen pont 19 éves barátom volt. Én kilencedikes voltam, ő maradt ötödéven a suliban. 4 évig jártunk együtt, és igen, lefeküdtünk.

Azért, mert a srác idősebb, nem jelenti azt, hogy esetleg csak szexre kell neki a lányod.

Hívd át, beszélgess vele, ismerd meg kicsit. Hátha megnyugszol.

2022. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
14 éves voltam mikor megismerkedtem a férjemmel, akkor ő pont 19 volt.Azóta is együtt vagyunk,már 20 éve,15 éve házasok is vagyunk.várt rám 2 évet,16 évesen feküdtem le vele,neki is én voltam az első.
2022. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!