Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már legalább fél éve folyásom...

Már legalább fél éve folyásom van. Úgy kb. hónap elején egy kicsit véres. Számíthatok arra, hogy esetleg megjön? És ha igen akkor vannak előjelei ugye? És mik az előjelek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi idős vagy? Igen, számíthatsz rá.

Anyukád esetleg nem tudod megkérdezni?

Mégiscsak inkább Tőle kellene tanácsokat kérned...szerintem.

2008. dec. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
12 éves leszek májusban, de ez mindenkinél más nem?Amúgy Anyum nem nagyon beszélsz velem erről.Amúgy ennek mik az előjeleik?
2008. dec. 21. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azaz igazság, hogy már elég rég volt nálam az első, nem nagyon emlékszem rá, hogy mik voltak az előjelek. Általánosságban tudom mondani, hogy a hasfájás, görcsölgetés, nálam még a fejfájás és mellérzékenység előzi meg a havit.

A korodból ítélve már készülhetsz rá. A barátnőmnek 10 évesen jött meg az első, nekem 12 évesen.

Szerintem legyen mindig nálad egy betét, ha pont suliban vagy nem otthon jönne meg. Arra is számíthatsz, hogy ha megjön az első, nem biztos, hogy utána minden hónapban lesz. Nálam pont fél év maradt ki. Az első egy-két évben még rendszertelenül mensizhetsz.

Innentől kezdve (majd ha megjön) remélem tudod, hogy teherbe eshetsz! Amúgyis fiatal vagy még nagyon a nemi élethez, várjál vele.

Előző voltam.

2008. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2008. dec. 22. 11:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy segíthettem. Boldog Karácsonyt!

Azért jó lenne, ha tudnál anyukáddal ilyenekről beszélgetni. Az is lehet, hogy csak a kérdéseid várja és örülne neki, ha Tőle szeretnéd megtudni a válaszokat. A kamaszkorban rengeteg kérdésed fog még lenni, azért kellene a kapcsolatotokban ezt lerendezni.

Tudom, vannak olyan anyukák, akikkel tényleg nem lehet, sajnos az enyém is ilyen volt. De egy próbát megér, hogy leülj Vele és feltedd a kérdéseid.

Sok sikert!

2008. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi,Neked is Boldog Karáconyt!:d
2008. dec. 22. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát nekem augusztusban jött meg. Annyi volt nálam az előjele, hogy nagyon kényelmetlenül éreztem magam a bőrömben. A megjövetelt nem lehet mindig észre venni. Pl.: Nálam éjszaka jött meg és felsetűnt. Csak arra kell figyelni, hogy figyeldd magad, mert elég ciki ha mondjuk suliban jön meg és nincs nálad semmi. Szóval betétet táskába bekészíteni legalább 3-at. Jah, és tamponnal ne is próbálkozz. Egy gondolom anyukád mérete van otthon és hát ami anyukádnak jó neked még az első pár alakalomnál tuti nem lesz jó. Gondolom azt tudod, hogy strandra menetel nincs nyáron amíg betétet használsz, de én tamponnal sem ajánlom. Hogy is modjam fő a védelem, mert ha összeszedtsz vmi bacit az nagyon kellemetlen. Ha pedig már mmost néha véres akkor tudom ajánlani normál betéteket vagy is aminek nincs szárnya. Viszont amikor meg van szárnyasat ahsználj mert különben átüthet a bugyidra.

Hidd el nem olyan rossz ha már meg van. Pl.: nagyobb korban nem kell attól aggódnod, hogy Úr Isten randim van és mi van akkor ha közbe jön meg.

Sok sikert!

2008. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztos,hogy lesz előjele.nekem pl. pont nyaraltunk és 1. reggel felkeltem elmentem pisilni és véreset pisiltem,szerencsére semmi nem lett olyan.De teljesen előjel nélkül jött meg:( na mind1.szerintem is számíts rá...anyuddal meg próbálj leülni,beszélgetni,kérdezd meg,hogy neki melyik betét vált be stb.,hogy felkészült legyél.Hiszen sosem tudhatod,lehet hogy pont az iskolában fog megjönni.és ha úgy érzed,hogy meg fog jönni monnd el anyukáddal,és tegyél a táskádba betétet,hogyha megjön akkor beteszed és kész:)
2009. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre már válaszoltak én más miatt szólok hozzá

Ha még nem beszélt veled erről az anyukád, akkor nyugodtan kérdezz rá, végre rájön h már nem vagy kicsi ez fontos.

Neveld mag anyut h foglalkozzon a "szexuális" életeddel :) ami most még a menzinél tart

2009. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem minden esetben vannak előjelei. Nekem például az első előtt sem és azóta sincs semmi. Nem görcsölök, nem fáj a hasam, még csak rosszul sem érzem magam.
2009. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!