Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 16 hónap lesz a babáim között,...

16 hónap lesz a babáim között, számíthatok könnyebb szülésre, vagy nem törvényszerü?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nálunk 17 hónap van köztük, az első bab 4,5 óra alatt született meg, a második 1,5 óra alatt, de a második sokkal intenzívebb volt az idő rövidsége miatt, mert összefüggő fájásaim voltak. Bármelyiket szívesen bevállalnám újra.
2011. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim között 22 hónap van. Az első 9,5 óra alatt lett meg, a másodikkal 24 órát szenvedtem..
2011. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez jól hangzik :))) elsö babám 17 óra vajúdás után született, nem volt vészes, de nem bánnám, ha most rövidebb lenne.
2011. aug. 29. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
21 hónap a különbség, első 4 óra alatt lett meg, az ikrek 2 óra alatt, de az sokkal jobban fájt, és utána a méhösszehúzódások éjjel (miután megszültem), azt hittem hármasikrek voltak, és egyet bent hagytak.
2011. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! nálunk 15 hónap van a két gyerek között. a szülés könnyebb volt egy hajszállal, a baba feje nem lett másodjára olyan csúcsos, mint egy ufoé (a nagyobb gyerekemnél nagyon megszenvedtem a kitolással, elhúzódó volt). a második gyerek majdnem fél kilóval volt nagyobb, a kitolás mégis gyorsabb volt. neked könnyűt, gyorsat kívánok!
2011. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 hónap van a fiaim között.

Az első 12 óra alatt született meg, a második 86 perc alatt az első fájástól számítva :)


Van rá esély, hogy könnyebb lesz!

Szép és könnyű szülést!

2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!