Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érintene, ha a 16 éves...

Hogyan érintene, ha a 16 éves lányotok füvezne?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 01:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Itt Fehérváron az a hír járja h sok gimibe fuveznek v drogoznak. Kollégáim gyerekei is próbálták, vokt világ vége hangulat, pánik para, kapkodás.


Mind egyetemen fosulin tanul, rendes emberek, nem drogoznak.


1 ha jól nevelted akkor csak kiprobalja

2 beszelgetni kell velük mi is ez mi a veszely

2022. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Mármint azóta eltelt pár év 🙂
2022. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha fiú lenne 1 fokkal toleránsabb lennék, de így hogy lány nagyon nem örülnék neki, de ha fiú lenne sem. Oké, hogy sokminden kiderül a fűről, tök jó meg minden, de még mindig nem ismerjük úgy igazán, sok dolog kering róla a neten, ami lehet igaz is meg tévhit is, mindenesetre elméletileg a nőknek kifejezetten ártalmas is lehet, csökkenti a teherbe esés esélyét(A sperma számot növeli, ezért írom azt az 1 fokot), tudtommal a szívása nincs is gyógyító hatással az emberre, ráadásul ha minden igaz, akkor ha valakinek valamilyen pszichés problémája van(Pl. skizofrénia, depresszió) amit sokszor észre sem vesz az ember, akkor azt is csak fokozza és ezt a fokozást sem valószínű, hogy észre fogja venni. Szóval szeretném, ha ezen információk tudatában állna hozzá a témához, ezért is fogok gyerekkora óta beszélni erről(is), hogy amint abba a korba lép képes legyen felelősségteljesen dönteni. Hálistennek még ha itthon nem is úgy tűnik, a számok azt mutatják, hogy világszerte egyre kevesebb kamasz gyújt rá, vagy próbálja ki az alkoholt, de a füvezés sem olyan gyakori és inkább a zene a fiatalok drogja, ez szerintem jó.
2022. szept. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Nagy ügy, amúgy ezer ilyen kérdés van. Tipikus vitatéma, gondolom ez a cél.
2022. szept. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nem örülnék neki, de a piálásnak sem, de egyik sem világvége…
2022. szept. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
És még van foga? Ha az én lányom lenne, már nem lenne!
2022. szept. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

A fűvel az a gond, hogy hiába lájtos, meg itt ott törvényes stb. nem lehet tudni mit vált ki. Depresszió, szorongás, pánik bármi, amit egy csapat beállt 16 éves nem biztos, hogy jól tud kezelni.

A piának sem örülnék, de az egy fokkal azért kiszámíthatóbb.

Én is beszélgetnék vele, elsősorban arról, ha valakivel gáz van, mit kell csinálni.

2022. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Nyilvan beszélgetnék vele, nem orditanék stb, de zsebpénzt, azt egy jó darabig nem kapna. Nem fogok semmiféle drogozást finanszírozni. Vissza kell építenie a bizalmamat.
2022. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Èn is próbáltam annyi idősen, terhesség előtt is ha más megkínált szívtam, de venni nem vettem soha. Szerintem nincs ebben nagy cucc, kb minden ismerősöm próbálta már, többsége kamaszkènt. Persze, lehet kapudrog a keményebb dolgok felé, de a többségnél szerintem nem az.
2022. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván az alacsony és középosztálybeliek ki vannak rajta akadva, de az az igazság, hogy felsőbb körökben mindenki szívja, kamaszoktól kezdve a nagymamákig.
2022. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!