Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyolcadikos lányodnak milyen...

Nyolcadikos lányodnak milyen a körme?

Figyelt kérdés

Lakkozott? Lakk nélküli? Rövid, hosszú? Esetleg műköröm?


És ki csinálja meg a körmeit? (most nem a pedikűr része érdekel, hanem a keze). Ő maga, vagy jár valahova?


Én nagyon sokat harcolok a lányommal ezen a köröm témán. Hosszú saját körmei vannak és gel lakkal magának csinálja.


De mindenki azt hiszi hogy műköröm.


Kikeszit teljesen... 😰 (egyébként kitűnő tanulo, tök rendes gyerek, de könyörgöm meg csak 13 éves... Vagy én vagyok túl maradi?)


2022. szept. 4. 21:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan csak 7.-es a lányom, de rövid lakkozott van neki, magának csinálja. Azért is támogatom, mert különben rágja a körmét. 🤷
2022. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%
Mivel nem kis ku...vát nevelek,így nincs ki lakkozva neki.Nem is értem miért kell megengedni ?
2022. szept. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

12, utálom a lakkot, sosincs kikenve a körmöm, de ez azért durva.

7.-8.-ban bőven kente az osztály lányainak 90 %-a a körmét és mind szűz volt.

2022. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

12


A kettőnek mi köze van egymáshoz?

Bár a te logikáddal a tanárnők fele is nagy ku...va. Mi emlékszek, hogy 1.-8.-ban nem szabadott fessük. Lemosatták, megbűntettek, megaláztak érte. De a tanárnők jó részének műkörme volt...

2022. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, saját, néha lakkozot. Magának.
2022. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyöngyházfényű lakkom volt, magamnak festettem. Általában rövid max közepes méretűre növesztettem a körmöm. A hosszú körmöket a mai napig nem szeretem.

Nálunk nem szóltak bele, volt, hogy már 3-4-ben is néha nude árnyalatot kentünk a körmünkre.

2022. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A kislány, aki lakkozza / megnöveszti a körmét, az kis qrva? Ja nem tudtam.
2022. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Rövid, lakk nélküli a körme. Nyáron saját maga festette vidám, élénk színekkel, de suli előtt lemosta, ott nem engedik és szerint sem kell.
2022. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Tuti a Lány vagy
2022. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát látom, elég vegyes a kép, de akkor ezek szerint nincs baj a lakkal nyolcadikban.


Egyébként épp ma este voltunk szülőin, ahol elmondtak ismét, hogy maximum halvány rózsaszín lakkot élveznek saját körmöm.


Tilos továbbra is a smink, a műköröm, a hajfestés és a haspóló.

2022. szept. 5. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!