Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves fiúnak mennyire kell...

15 éves fiúnak mennyire kell önállónak lenni?

Figyelt kérdés
Takarítani, tenni magának enni, esetleg miben kellene segítenie a házimunkában?
2022. szept. 19. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem segitsèg, ez alapvető dolog, amit leìrtàl. Ahogy a feneket sem törlöd 15 évesen, ùgy tunia kell etelt szednie, melegìtenie, szobàjàt rendben tartania.
2022. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem vagyok az anyja, az apa menyasszonya vagyok. Nagyon sok helyzetben én szólok rá a páromra, hogy hadd csináljon a gyerek egyedül dolgokat. Én teljesen másképp viselkedtem a korában, ezért érdekel, hogy a fiatalok manapság mennyire önállóak ebben a korban.

2022. szept. 19. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Annyira önállóak ahogy nevelték őket.

A barátaink gyerekei 21l, 18f 15l

Mindent megcsinálnak a ház körül. Értsd: fa hasogatás, behordás, betüzelés

A tyúkok kuengedése, tojás összeszedés, etetés, este beterelés.

Mind a hárman főznek rendszeresen, és takarítanak is. Tehát teljesen önállóan eltudják látni nem csak magukat, hanem a családot is ha úgy adódik.


A 7 éves lányom is maga takarítja a szobáját, az meg alap h segít a ht munkában. (törölget, tereget, porszívózik, szendvicset csinál)

2022. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk ugyanez utolsó,14,12,10 éveseknél,fiú lány fiú kombó.Simán tudnak a fiúk is főzni is, szerintem ez jó dolog.Sose lehet tudni hogy alakul az életük.
2022. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ahogyan nevelték, úgy viselkedik. Nem a gyermek hibája, ha úgy viselkedik, ahogy szerinted nem kellene.


Azt azért tudnod kell, hogy a drága apuka is részese volt annak, hogy a gyerek ilyen.

2022. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már picikortól a saját szintjükön kell bevonni, megtanítani őket.
2022. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!