Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mentem hatosztályos...

Most mentem hatosztályos gimibe, nem nagyon találom a helyem a többiek között. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
Szünetekbe azt nézem,ahogy mindenki jól szórakozik,én meg egyedül ülök és nézem őket :(
2010. szept. 26. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

akkor most vagy 7-es ha jól gondolom

Hát szerintem ne osztályszinten gondolkozz, évfolyam másik osztályában lehet, hogy találsz barátokat, vagy kezdj el beszélgetni a többiekkel foci, f1/ruhák pasik igény szerint

15/f

2010. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%

szia. nagyon megsajnáltalak.:s mért nem fogadnak be tégeg? :s probáltál vellük beszélni ismerkedni szerintem nyugi van még idö 6 év hogy jol össze ismerkedjetek. szerintem probálj meg nyitotabb lenni és kezdeményezni.amugy mért mentél 6 osztályosba, te szerettél volna? a másik osztályodba jól kijöttél a többiekkel?

am a mostani osztály társaid sznobok, vagy mitöl mások mint te?

sok eröt és szerencsét kivánok:) remélem emgtalálod a helyed :D

14/L

2010. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Én is 6 osztályos gimibe mentem át (elöző évben) és hidd el jó lesz ez,de alig telt el pár év é most sajnos-nem sajnos- úgy fognak téged elkönyvelni ahogy,most mutattod magad!

De az első pár hónapban hidd el mindenki lesz mindenkivel,szóval ne csak ülj,hanem mutasd meg,hogy te egy jófej kölyök vagy :D

Menj csak oda és próbálj velük beszélni legyél mindenkivel,aztán majd megláttod,ki,hogy áll hozzád aztán alakulni fog minden.

NE törjél le,ne tudd meg nállunk mi volt tavaly..mondjuk én központi ember vagyok,(sajnos :( ) szóval alapból hangos a hangom és egyszerűen elkezdek beszélni már mindenki hallja,de ezen nem tudok változtatni..sokan nem is szeretnek ez miatt..de első évben is mentem mindenkihez..mondjuk én legjobb barátnőmmel mentem át,így könyeb volt..de higyél magadban.

Holnap köszönj hangosan és kezdj el mesélni valami izgalmasat..hogy mondjuk "képzeljétek,/sétáltamjöttem a suliba erre egy vadbarom részeg elémállt és mindenfélét rám akart sózni én meg kiakartam kerülni ő meg nem hagyott..xDD vagy bármi hülyeséget mondj biztos sok minden tőrténik veled..az a lényeg,hogy ne legyél unalmas és ne félj megszólalni biztos vagyok benne,hogy sok mindenről tudnál velük beszélni..


hajrá!


melyik gimibe jársz?hátha egy gimibe járunk.. ;)

2010. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

bocs, lehet h én vagyok a hülye, de te most 7-es vagy 9-es vagy?

én úgy értelmezem, h egy kész osztályba csatlakoztál 8. után.

vagy új osztály és csak egyszerűen nem találod a helyed?

2010. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést én is írhattam volna :)

Szerintem jelentkezz sok különdologra, ott lehet ismerkedni, és próbálj magadnak pasit szerezni :)

2010. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!