Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket szoktak piszkálni,...

Titeket szoktak piszkálni, vagy szoktátok piszkálni a gyerekeiteket hogy van e már valakijük, valakiket?

Figyelt kérdés
Nekem tizenévesen szívták a véremet ezzel, néha manapság is csak ritkábban. Nem értem miért kell ezt. Pláne hogy ha az ember ki van közösítve az iskolájában, akkor jó hogy nincs senkije akkoriban. Szerintem teljesen rendben van ha csak huszonévesen van az első, nem mindenki népszerű meg miegymás. Amúgy huszonéves vagyok.
2022. okt. 23. 01:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így huszas éveim környékén kezdtem valamennyi női figyelmet kapni, de mára már igen érdektelen lett. Pláne hogy egyik sem tetszik akitől figyelmet kaptam.
2022. okt. 23. 14:00
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem is értem magamat hogy miért nem egy barátomnak mesélem el az ilyeneket ahelyett hogy ide írok..
2022. okt. 23. 14:05
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem már 14 évesen elvette a kedvem az ilyentől rossz élmények sorozata
2022. okt. 23. 15:06
 14/15 A kérdező kommentje:
abszolút felesleges érezni ha senki nem viszonozza sosem, én megfogadtam magamnak tizenéve és be is tartottam.
2022. okt. 23. 15:12
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kiskamaszként még nem "csesztettek" ezzel, de ahogy idősebb lettem, gimis, akkor már jöttek azért rokonoktól a kérdések, hogy "Mi van a fiúkkal?", "Vannak helyes fiúk?", ilyenek. Most leszek majd 20, még nem volt barátom, nyáron anyukám barátnőivel elmentünk valahova, ott is téma volt, hogy mi újság a fiúkkal, amikor mondtam, hogy semmi, akkor totál meglepődtek, hogy de hát az hogy lehet. A szüleim nem szólnak semmit.

Szerintem ez legyen mindenkinek a saját dolga. Én sem vagyok kattos, ronda sem, egyszerűen csak akárhova megyek, nem találkozom olyan emberrel, aki tetszene és akivel el tudnám képzelni, hogy legyen köztünk valami, sokszor még fiúk is alig vannak. Az egyetemen a szakomon is több a lány, járok nyelviskolába, ott is 1 fiú van csak és 9 lány, most majd diákmunkára megyek, ott is sokkal több lesz a lány, mert olyan helyen fogok dolgozni...

2022. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!