Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-18 évesek! Mi a rossz a...

14-18 évesek! Mi a rossz a koliban?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom milyen rossz,de szerintem tök jó lehet...
2010. szept. 30. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb négy évem volt koliban. Szerintem is tök jó, bár nem mindegy milyen emberekkel vagy egy szobában. Mi 8an voltunk. :)
2010. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem szoktál aludni és tanulni, akkor valóban jó.
2010. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hátőő 7:00 kor egy vénember bökdös,hogy kelj fel,vagy ha nincs kedve akkor bekapcsolja a füled mellett a NEO FM-et.Akkor a frigóból kieszik a párizsidat,5 órakkor be kell menni..sorolhatnám még
2010. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
ja meg a nevelő miután visszaérkeztél a suliba a kimenőről egyből megszondáztat,meg ilyen és ehez hasonló f*szságok
2010. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok függ attól, hogy milyenek a szobatársak. Ha nem jöttök ki jól, egy horror. Én egyetemista koromban voltam koleszos, sajna minden évben mások voltak a szobatársak. Ha jól kijöttünk jó volt, ha bunkók voltak, szar volt.

A középiskolás koleszban a nagy fegyelem, meg a nevelőtanár állandó ellenőrizgetése, a bizalmatlanság nagyon rossz lehet.

Én 4 évig tanítottam középiskolában. Elmentünk kirándulni, egy koleszban szálltunk meg. Éjszakára lezárták lakattal a fiúszárnyat, nehogy átmenjenek a lányokhoz. Én nagyon kivertem a balhét tanár létemre, hogy ez micsoda. És ha tűz van, hogy menekülnek el? Ez tűzrendészeti szempontból rendben van?

Na, meg a másik tapasztalat: Egy fiút korrepetáltam matekból, felmentünk a szobájába, a nevelőtanár megengedte. Váltás volt, bejött az új tanár, és elkezdett üvölteni velünk, hogy mégis mit képzelünk, gyereket csinálunk, vagy mi? A matekkönyv volt előttünk, baromi megalázó volt, én kikértem magamnak, a srácot meg majdnem kirúgták. Szóval nagyon gáz volt.

2010. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát szerintem az a legrosszabb, ha olyan emberekkel kerülsz össze, akikkel sehogy sem tudod megtalálni a közös hangot. Bár én nem voltam kolis, az egyik osztálytársam mesélte, hogy 1(!) napig húzta ott ki, mert egyszerűen borzalmasan érezte magát. Azóta a keresztszüleinél lakik.
2010. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
én képtelen lennék megszokni, és nem is tudnám.. szeretek itthon lenni, egyedül, szeretem a családomat is :D nem nagyon vagyok olyan típus aki bírná ezt..
2010. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jó :D nagyon laza a kolesz (gimis), jófejek az emberek, élvezem :D
2010. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én nem vok kolis,de nekem a barátnőm lényegében csak jót mondott.:D

neki 4-ig kell bemennie,de ha késik akkor se szidják le annyira.addig meg azt csinál amit akar.gépezhet ugyanúgy mint otthon tanulni is van lehetősége...akkor nem lehet annyira rossz:D

2010. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok koleszos de a koleszos osztálytársaim alig várják hogy péntek legyen és hazamehessenek.

Én nem is lennék koleszos mert ki tudja hogy kikhez kellene alkalmazkodnom, van házirend is, a koleszba nem vihetném a motorom és így egész délután csak unatkoznék.

2010. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!