Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért ráz le mindenki? Olyanok,...

Mért ráz le mindenki? Olyanok, akik elvileg a barátaim. Mért tekint minden fiú ribancnak, mikor egyáltalán nem vagyok az? Annyira rossz érzés. :[ 14/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi okuk van ribancnak tekinteni?
2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is mindenki azt mondja hogy egy szőke p*csa vagyok, de azt mát senki nem tudja megmondani hogy miért. Én ilyenkor kinevetem őket és azt mondom "lehet". Tudom hogy csak viccelődnek, poénkodnak és rajtam akarnak szórakozni szóval belemegyek a játékba. :)


Azt viszont sajnos nem tudom hogy az állítólagos barátaid miért ráznak le. Esetleg kérdezd meg tőlük kedvesen hogy miért kerülnek mostanában és mondd meg nekik hogy neked ez rosszul esik és szeretnéd ha minden a régi lenne. Ha ezek után is bunkók akkor kezdj el másokkal barátkozni. :)

2011. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs okuk ribancnak tekinteni,nemis mondják hogy az lennék,de csak arra lennék jó hogy lefeküdjenek velem meg leszopjam őket.persze nem mentel az eszem,nem fogok ilyenbe belemenni.
2011. szept. 22. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Akkor ők a hülyék, ne foglalkozz velük!
2011. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak lányok? Vagy fiúk is leráznak? Ha már ők is akkor nagy baj lehet VELÜK :D Vannak olyan fiúk akik leráznak egy lányt? :P


18f

2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a fiúk is,mert nem perverzkedtem velük.Pedig olyan jól el lehetett velük hülyéskedni.:(
2011. szept. 23. 06:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem tekinteném őket a barátaimnak...

18/L

2011. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj, de őket tekinted a barátaidnak???
2015. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!