Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék leszokni erről...

Hogyan tudnék leszokni erről a rossz szokásomról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Remélem van itt olyan aki tud segíteni.

Nem is tudom hol kezdjem... Szóval a tanulással lennének gondjaim. Az osztályfőnököm és az édesanyám szerint okos vagyok és az osztály legjobb tanulója lehetnék mert az eszem meg van hozzá. De (és itt jön a gond) sajnos van egy elég rossz szokásom. Az igazat megvallva az a problémám, hogy bebeszélem magamnak a saját elmém kreálta hülyeséget. Mindig arra gondolok, hogy nem vagyok képes semmire. Pl.: dolgozatot írunk és én azt gondolom, hogy rosszul fog sikerülni mert buta vagyok és tényleg rosszul sikerül de egyébként jól sikerülhetne mert képes lennék jól megírni. Fogalmam sincs, hogy ezt miért csinálom.

Hogyan tudnék erről leszokni?

Köszönöm a válaszokat.

Bocsánat ha egy kicsit érthetetlen lett, remélem sikerül kibogozni a lényeget. :D


2011. aug. 20. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is ez a problémám. :D Veled várom a válaszokat ;)
2011. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. aug. 20. 14:19
 3/9 anonim válasza:
73%
nekem nincsenek ilyen gondjaim habár voltak amikor olyan 3.-4. osztályos voltam de akkor amikor mindig azt gondoltam hogy totál hülye vagyok és inkább nem csinálok semmit mint pl.neked a dogáknál akkor mindig valahogy meggyőztem magam hogy egy próbát megér hátha sikerülne stb. és nekem bevált:Dremélem neked is 13/L :DD
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hogyan? te is tudod a választ.. gondold az ellenkezőjét
2011. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolj mindig arra, hogy igen megtudom csinálni meg ilyesmik. Volt egy barátnőm, aki hasonló cipőben járt. Elment agykontrollra és utána teljesen más lett. És csak ajánlani tudom a Titok című könyvet ! :)
2011. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
Mindenkit ezzel nyugtatnak a szülők!! fogadd el hogy hülye vagy!! vagy ha ténleg ien problémád van menny el pszihomókushoz.
2011. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mr23 ***** válasza:
szerezz magadnak önbizalmat és légy egy kicsit egoista mindig mondd hogy "áhh semmi csukott szemmel is menni fog" ;) ha pedig nem ment akkor csak annyit mondj "majd legközelebb megmutatom" ;)
2011. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem kéne erről a szüleiddel beszélni?vagy nem olyan a kapcsolatotok?tesód van?ha igen neki nincs ilyen gondja?
2011. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A tesómnak nincsenek ilyen gondjai mert még kicsi. De szerintem nem is lesznek. :D
2011. aug. 22. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!