Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiközösítettek. Helyesen...

Kiközösítettek. Helyesen tették? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eddig egy társaság tagja voltam olyasféle baráti kör. De most minden megváltozott. Ők nagyon sportosak mindennap eljárnak futni, edzésekre stb. Én viszont nem. Utálok mozogni, nem szeretek sportolni nagyon béna is vagyok és fizikailag elég gyenge.(Testnevelésből tavaly majdnem buktam minden más 5-ös) Inkább csak itthon ülök és rajzolgatok vagy olvasok. Csak annyit mozgok egy nap míg a suliba elmegyek és haza + boltba vagy ahova gyalog kell menni. Ezért már nem akarnak velem barátkozni. Kerülnek és piszkálnak minden nap.

Már nem nagyon bírom :(

Normális válaszaitokat nagyon várom!


2010. okt. 1. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

elég szemét dolog volt tőlük...ha ők elmennek futni menj velük te is,de te pl.mérd az időt.vagy ülj le és hallgass zenét,de menj el velük.

de ha egy ilyen kis pitiáner dolog miatt kiközösítettek akkor nem voltak igazi barátok.keress hozzád és a tevékenységeidhez hasonlóbarátokat:)

2010. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Fontos a mozgás de ezért nem kellett volna kitagadniuk.Lehet hogy nem piszkálódnak, csak azt akarják, hogy sportolj, egészségesen élj. Próbálj meg valahogy sportolni. És ezt nem (csak) azért kell hogy befogadjanak, hanem mert neked is jobb lesz.Kezdetnek, elég ha csak sétálsz.(Ha elengednek(nem tudom hány éves vagy)) akkor menj el sétálni a környékre valahova amit nagyjából ismersz(hogy ne tévedj el), de azért még érdekes. Közben hallgathatsz zenét, és ne gondolj semmire.


Egyébként a sokat mozgó személyektől tényleg szemétség (egy kicsit én is rossz véleménnyel vagyok a nem sportolókról, szóval én se vagyok jobb.Mondjuk egyik legjobb barátnőm, nem sportol, cikiztük is miatta, de főleg csak a barátnőm.)Szóval tényleg rossz lehet.Teljesen átérezni nemtudom, de sajnállak.


13/L

2010. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

utolsónak:

miért kell cikizni?-.- most komolyan.nem mindenkinek való a sport.[én sportoltam és fogok majd csak most nem rég volt egy sérülésem a lábamba ami miatt nem tudtam egy jó ideig sportolni.] még mindig azon a véleményen vagyok kérdező,hogy ha semmiképp se szeretnél sportolni akkor keress másik barátokat.mert ezek nemvoltak igaziak.

első voltam

2010. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Tudom hogy a mozgás egészséges de a betegségem miatt (nem részletezném) nem mozoghatok sokat és ők ezt nem értik meg

: (

2010. okt. 1. 18:30
 5/16 anonim ***** válasza:

még mindig első vagyok.

ha ezt nem képesek megérteni akkor nem igazi barátok.:(

biztosan találsz majd olyanokat akik megértik,hogy neked egyszerűen nem lehet.:)

2010. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nincs joguk kiközösíteni! Keress olyan barátokat, akik úgy fogadnak el, ahogy vagy!!!
2010. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nemtudom, tulajdonképpen.Engem szerintem nem zavart, de a barátnőm nagyon sokat sportol és az nála olyan alap(ne szidjátok azért lécci), igazából én is miatta sportoltam olyan sokat, de aztán már nem szerettem,úgyhogy most már csak heti kétszer járok. És tényleg nemtudom miért cikiztük, de itt és most megfogadom hogy soha többet nem cikizek ezért senkit(egyébként próbálok senkit semmiért sem cikizni).

13/L(aki az előbb is írt)

2010. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én nem bántottalak,csak szerintem eléggé gonosz dolog.:)

remélem nem csináljátok többet.:D

első válaszoló voltam.

2010. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó tudom, de egyébként tényleg gonosz.Érdekes tényleg nemtudom mi értelme volt.

a 13/L

2010. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szemetek, a kiközösítés szinte minden formája nagyon gonosz dolog. Nem is voltak igazi barátaid.

Engem anno gimiben azért közösítettek ki mert nem bagóztam....találtam sokkal jobb barátokat, egyáltalán nem sajnáltam legalább kimutatták a foguk fehérjét!!

2010. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!