Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálják ezt? Főleg...

Miért csinálják ezt? Főleg 12-15 éves lányoknál láttam ilyet de fiúknál is előfordul.

Figyelt kérdés

Kifogják egyik társukat kiközösítik és kötekednek vele csak úgy. Származása, öltözködése, zenei ízlése stb. miatt.


vagy:


Csoportokra szakadnak és csoportostul utálják egymást.


Bocs a hibákért sietnem kellett.


2010. okt. 2. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert kretének!Mínuszos IQ,otthon no beszélgetés....
2010. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Unatkoznak. A mai fiatalok nem tudják hasznosan eltölteni a szabadidejüket, mert az olvasást, művelődést, közös játékokat stb. cikinek tartják, de valamivel azért mégis le kell kötniük magukat, hát egymást cseszegetik.
2010. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

14/L.

8dikos vagyok és nálunk is az egész osztály több csoportra oszlott. főleg a lányok. Ők utálnak minket, mi utáljuk őket. nemtudunk mit tenni elenne. nem is akarok változtatni ezen.

2010. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

mert ennyi eszük van és majd akkor rájönnek,hogy mekkorát hibáztak amikor egyedül maradnak majd[6.-os koromban én is követtem el ilyen hibákat,de évvégére mindenkitől bocsánatot kértem és most minden ok.] és akkor milyen jó is lenne ha sokan szeretnék és nem csak a kis baráti társasága akik akkor nincsnek ott.

13/L

2010. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azok, akik vkit kiutáltatnak, nincsenek tisztában önmagukkal. Nem tudják hova tartoznak. Mikor valakit leszólnak akár a bőrszíne/nemzetisége, öltözködése, testalkata miatt, akkor ebből következően a "leszólt" illető a negatív figura, és a "leszóló" a pozitív, ő sokkal jobb a másiknál és ez önbizalmat ad. (ez ugyanúgy igaz a csoportos utálatra, hogy a csoportok mindig jobbak akarnak lenni a másiknál).


A lányoknál ugyanúgy létezik ez a kiutálás, mint a fiúknál, csak a lányok sokkal jobban képesek megsérteni a másikat, mert a lányok jobban értenek ezekhez a lelki dolgokhoz, míg a fiúk inkább fizikai beállítottságúak, ezért ők sokszor össze is verekednek (ami egyáltalán nem zárja ki a szóbeli sértéseket).

2010. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!