Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok bátor a lányokná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok bátor a lányoknál, mit csináljak, hogy bátrabb legyek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 4. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom hány éves vagy?!Miért nem vagy bátor.Én biztos vagyok benne,semmivel nem vagy kevesebb mint más.Meg kell ezt erősítened magadban hiszen ha nő az önbizalmad akkor a sikerélményed is.Mit veszíthetsz?Semmit.
2007. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
igaz,nincs veszteni valód,de ha mégis félsz a kudarctól akkor kérd ki egy lány bnőd véleményét,vagy gyakorolj rajta.tuti segíteni fog.vagy akár gyakorolhatsz netes kapcsolatokon is,bár azt anniyra nem ajánlom mert nem személyes
2007. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én sem vagyok bátor. de talán nem is kell annak lenni. csak legyél kedves és aranyos velük, figyelj oda mit beszélnek, hallgasd meg őket, segíts nekik ha valmi nem megy nekik, nem kell mondanod semmit, figyeld meg majd ők fognak odajönni hozzád!
2007. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nah én azt csináltam amit az előttem szóló tanácsolt... lóf@szt nem lesz igy.Manapság a csajok különválasztják a lelkitámaszt és beszélgetőtársat a "pasitól". Össze kell szedned magad, tudom nehéz. De nincs veszteni valód nekem is sokáig tartott de amikor a szemébe mondtam egy lánynak hogy tetszik és elkértem a számát, akkor rögtön megadta, később nem lett semmi, de rájöttem nem nehéz, a csaj jobban félt mint én :D... nyugi, ügyi légy
2008. jan. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!