Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálják, hogy olyan...

Hogy csinálják, hogy olyan erős és tartós illata lesz a parfümnek egyes lányoknál?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akiken mindig nagyon kellemesen érződik a parfümük és a ruháik is átveszik az illatukat, és ha bemész egy szobába, akkor mindenütt érezni, viszont az én parfümöm szerintem nem érződik egy idő után. Ez vajon miért van? Jobb márkát használnak vagy többet fújnak magukra?

Mondjuk én sem valami gagyit használok, ált. olyan 5ezerért veszem, szóval szerintem minőségileg nem rossz.


2011. aug. 11. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Mert 500 üveggel magukra fújnak, és én ezt úgy nevezem, hogy magával hozta a fürdőszobáját. -.-
2011. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem a márkásabb parfümnek sokkal erősebb az illata.Én pl a moschino hippy fizz-t használom és néha még fürdés után és érzem magamon.:D
2011. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után azért nem érzed, mert megszokod az illatot. Én zuhi után nedves (nem vizes!) bőrömre fújom. Valamivel tartósabb szerintem. :)
2011. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A parfümolaj aránya

Parfüm 15-25 %

Eau de Parfum (EDP) 8-15 %

Eau de Toilette (EDT) 4-8 %

Eau de Cologne (EDC) 2-5 %

Minél több parfüm-olajat tartalmaz a kompozíció, annál hosszabban tart az illat, és egyben annál magasabb is az egységnyi ára.

2011. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
:)
2011. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!