Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Figyelt kérdés

Hétfőn megígértem neki, hogy pénteken elmegyek vele egy házibuliba ami 7-kor kezdődött.

Egy másik barátnőmmel, hogy 7-kor elmegyünk egy kicsit inni és a házibuliba a másik barátnőmmel majd elmegyek fél 9-kor.

Nem mondtam meg a Katának (akivel házibuliba mentem volna), hogy előtte találkozok mással ezért azt mondtam neki, hogy talizzunk fél 9-kor mert előtte dolgom van. (nem mondtam konkrétiumot, hogy pl. anyunak segítek stb.)

Valahogy kitudódott, hogy én a Zsuzsival elmegyek házibuli előtt inni. A Kati megsértődött és küldött egy SMS-t: Menjél csak a Zsuzsival inni. Engem nem érdekel az egész...

Aztán kikapcsolta a telefonját mert fel akartam hívni.

Ma láttam a boltban odaintettem neki. Ja és mellesleg azzal a csajjal volt akit nekem rendszeresen kibeszélt...

Ő nem intett vissza hanem bólintott és összesúgtak a csajjal.

Jogosan haragszik rám? Elvégre nem ígértem meg neki, hogy kezdésre megyünk oda és még csak nem is hazudtam mert azt mondtam dolgom volt.

Mit mondjak neki, hogy ne legyek egyszerre talpnyaló és tahó sem?


2010. okt. 2. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem! Te igazat mondtál, és lehetnek barátaid rajta kívül is. Ezt nem ő szabja meg. Ha megsértődött, és azzal a másik lánnyal állt üössze az az ő baja. Ne te legyél emiatt szomorú.

Amúgy hány éves vagy?

14/L

2010. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1, személynév elé nem teszünk névelőt

2, szard le, hülye pina a "barátnőd"

3, ha már valamit megígérsz, betarthatnád normálisan, de

4, ettől még nem igazi barátnő, aki ilyen baromságon így besértődik

Nézz inkább új barátok után.

2010. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!