Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egymás előtt a fiúk, vagy a...

Egymás előtt a fiúk, vagy a lányok a azégyellősebbek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben?
2023. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Főleg a meztelenkedésre gondoltam, öltözőben, zuhanyzóban
2023. jan. 8. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként tudok csak nyilatkozni, öltözőben tesi óra előtt mi nem voltunk szégyellősek egyáltalán, uszodában meg általánosban jártunk utoljára, ott meg szinte gyerekek voltunk, akkoriban nincs ilyen érzés a gyerekekben.


De pl. a kolis lakótársam előtt szégyellős vagyok, előtte nem szoktam még póló nélkül sem járkálni.

2023. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem nemi kérdés. Inkább önbizalom.

Pl

Öcsém 3. osztály nem akart átöltözni tesire, mert duci volt.

Nekem lányként 7ben volt egy időszak mikor gondot jelentett, mert már az osztálytársaim cicisedtek, én meg olyan lapos voltam, hogy korcsolyázni lehetett volna a felső testemen

2023. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én 16 éves lány vagyok. Nem vagyok szégyenlős semennyire. Sokat tettem azért, hogy a testem így nézzen ki, ahogy, és végre elégedett vagyok, így nem érzem azt, hogy ezt takargatni kéne. Viszont van olyan osztálytársnőm, akit még fehérneműben sem láttunk soha, mert tesi előtt mindig megy öltözni a wc-be. És ez nem feltétlenül akkor van, ha valaki molettebb alkat. Én például egész gyerekkoromban cérnaszál voltam, és szégyenlős is, de amióta nőiesedek és elkezdtem edzeni, azóta ezerszer magabiztosabb vagyok.
2023. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Ez főként magabiztosság kérdése. Befolyásolhatja a közösség is, mert ha a lányok már nőiesednek, akkor a laposabb lányok nem feltétlenül mászkálnak szívesen az öltözőben melltartóban, hanem gyorsan átöltöznek. De van aki az alakjától függetlenül sem szeret mások előtt fehérneműben lenni, mert szégyellősebb típus vagy önbizalomhiányos.

Ezt nem tudom tapasztalatból mondani, de szerintem a fiúk az öltözőben kevésbé szégyellősek, hiszen a strandon is félmesztelenül vannak, szóval nincs az a nagy különbség mint a lányoknál a mellméretben.

De lányoknál például azt vettem észre, hogy akik úsznak vagy vízi sportot űznek, azok kevésbé szégyellősek, hiszen a fürdőruha alatt sincs melltartó és már megszokták, hogy az uszodai öltözőben együtt öltöznek át.

2023. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Fiúként tudok nyilatkozni

Összességében azt lehet mondani hogy valószínűleg mi fiúk kevésbé vagyunk szégyenlősek.

Tesi öltözőbe sose voltunk szégyenlősek ha időnk engedte még zuhanyozzunk is.

Mi fiúk a lányokhoz képest fehérneműben ugyan olyan természetesen viselkedünk mint ruhában erre pár példa gimiből:


Amikor első órában ünnepség volt utána hogy ne kelljen egész nap öltönybe lenni mindig átcseréltük a szettet a következő óra előtt tehát alsóig le kellet vetkőzni nem csináltunk ebből ügyet ezzel szembe a lányok kettesével mentek ki a wc-re ezért.


Néhány farsangnál olyan jelmez volt, hogy alsónadrágra tudtuk felvenni.

Szintén senki se csinált ügyet a fiúk közül pedig szülők meg ofő is bennvolt

Szalagavatón ugyan ez míg a lányok kettesével elvonulgattak külön termekbe öltözni mi pikk pakk le boxerig majd fel a frakkot.

Sulis táborba is strandon törcsi körbeteker úszónadrág le és alsó fel.

Szóval összességében szerintem a fiúk kevésbé szégyenlősek

2023. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerencsére nem vagyunk szégyellősek.43N
2023. jan. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lányokat mondanék de fiúk is lehetnek. Olyan fiukat ismerek akik tesznek megjegyzést egymás méretére és ez sokaknak önbizalom hiányt csinált. Meleg fiúk is voltak a társaságban és ok meg olyanokat mondtak hogy milyen szexi stb. Engem nem zavar és nem vagyok szégyenlős a saját nemem előtt de nem tennék megjegyzéseket sem.
2023. júl. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!