Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 héten belül szülök az ÁEK...

3 héten belül szülök az ÁEK (volt Máv) kórházban. Azt hallottam, h a betegszobában nincsenek szekrények, csak egy kis éjjeliszekrény az ágy mellett. Ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Ha tényleg csak egy éjjeliszekrény van, hol tarom ruháimat, táskát és esetleges egyéb dolgokat. Pl. pelus, mellszívó, cipő, stb.
2010. jan. 26. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztusban szültem a Mávban.Az éjjeliszekrényeken kívül vannak rendes szekrények is.

2010. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van rendes szekrény is,egy ilyen magas keskeny. Kb 50-60cm széles,de embernyi magas. Én mondjuk nem használtam,csak bőröndöt hajítottam bele.De aztán ki isvettem és az ágy alá tettem.
2010. jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is augusztusban szültem a Mávba. Tényleg van szekrény, de én sem használtam. Bent volt a táskám az ágy alatt.
2010. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én dec-ben szültem ott, és a kórteremben volt szekrény, de oda volt tolva az ágy, így nem használtuk. Az ágy alatt volt a táskánk, és az éjjeliszekrényben, ami bele fér.

De senkit nem zavart :) Szerintem téged sem fog :)

2010. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én is csak a bőrönd miatt aggódom, de ha szekrény is van, meg azért se szólnak ha az ágy alatt van, meg oldva a probléma.

2010. jan. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!