Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 13 éves fiatok Fleshlight...

Ha a 13 éves fiatok Fleshlight-ot (műpunci) szeretne a szülinapjára, megvennétek neki, vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 16:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
43%
9 idiòta konzervatìv. Egyreszt "apaként tudhatnàd, hogy nem verjük meg a gyereket, mert az bűncselekmény, masreszt mi a baj a műpuncival?
2023. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
71%
szerintem meg egy gyerek kérdezte
2023. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
86%
Én 16 évesen kaptam apámtól
2023. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk a szex nem tabu, szerintem jobb, felvilágosítani mindenről, mintsem később baj legyen. Természetesen megvenném, jó játék. Nekem is volt az asszony mellett, aztán hamarabb meguntam, mint a löttyedt seggét az asszonynak és kidobtam a fleshlightom.
2023. jan. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
76%
Fiú kéri??????
2023. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem annyira nem lehet rossz az anya gyerek kapcsolat, ha ilyet mert kérni és nem görbe utakon. Én az anya helyében amellett, hogy megvenném neki, sűrűbben beszélgetnék vele erről a témáról és megkérném apát is vagy édes hármasban is lehet a gyereket felvilágosítani és a kérdéseit megválaszolni. Éreznie kell a gyereknek, hogy a szüleiben bízhat és a javát akarják. Nekem ugyan nincs gyerekem, de a prűd vagy ettől elzárkózó szülők gyerekeit szivesen a szárnyaim alá venném. Nekünk még volt egy minimális felvilágosító óra általános iskolában, még voltak iskola orvosok és pszichológusok, és nekem ezek jelentették az egyetlen kapaszkodót, mert az én szüleimmel, főleg az anyukámmal nem lehetett semmi ilyenről beszélni. Az apámmal beszéltem először a menstruációról meg a biológia tanárommal, mert nagyon féltem tőle, és ő is férfi volt. Igenis kellenek azok a felnőtt személyek a kamaszok életében, akikben bíznak, akik előtt fel merik vállalni magukat és nem kell félniük a megaláztatástól vagy büntetéstől. Ha pozitívan állunk hozzájuk, kisebb eséllyel fognak rossz döntéseket hozni, a jövőjükre kiható maradandó komplexusokat cipelni és egy csomó kudarcot megélni a testiség területén. Szerintem a mai kor hibás szülői szokása kezébe nyomni a pénzt és vegyen amit akar. Egyrészt nem arra fogja költeni, amire mi hisszük, hogy költi, másrészt ez személytelen. Olyan lerázós magatartás. Vegyél magadnak a fenét érdekli, csak húzz már innen, dolgom van.Meg kell őket tanítani megfelelő helyről megfelelő terméket vásárolni. Aki nem érez magában erőt, energiát, hogy ezt a nevelést és a kamaszkori hullámvasúton nem tudja átsegíteni a gyermekét akit elvileg az életénél is jobban szeret, inkább ne vállaljon gyereket. Ha megteszi, sérült felnőttet fog gyártani, mert egy buta, tájékozatlan és prűd szülő mégis milyen gyereket fog tudni kireptetni, mint egy szorongó, önbizalomhiányos vagy károsszenvedélyekbe menekülő gyenge idegrendszerű, örökösen elégedetlen, irígy, gyáva, sok esetben depressziós embert. Engem a pedagógusaim és a felvilágosító könyvek mentettek meg ettől. De napjainkban már semmire nincs idő, mindenki pingpongozik a gyerekekkel, áthárítják a felnőttek a felelősséget és a nekik nem ízlő feladatokat vagy az iskolára, az iskola pedig a szülőre. Végül egymást fogják jól "felvilágosítani" a szerencsétlenek és mehetnek abortuszra meg majd ezért fognak kiugrálni a 10. emeletről, mert magukra maradnak a problémáikkal és kérdéseikkel. Anyuka mégegyszer mondom, legyen büszke a gyerekére, hogy elé mert állni egy ilyen kéréssel, felvállalva a visszautasítást. Már ha igaz ez a sztory. :)
2023. jan. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
77%
Egy fiú nincs aki az anyjától kérne ilyet utolsó. Ez férfi téma
2023. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%
27-es létezik még férfi vagy női téma a mai világban? Már ránézésre azt se tudom lassan megmondani a 20 év alatti generációról, csak ha nagyon közel megyek hozzájuk, hogy melyik nemhez tartozik. :) Férfit jóformán 30 alatt nem is látok, mert még keresik magukat meg az identitásukat és az útjukat. A beszélgetőpartner már nem nemi hovatartozás alapján kerül ki, hanem oly módon, hogy ki az, akivel lehet beszélni anélkül, hogy kiröhögnének. Vannak nagyon laza anyák, bár ritka, akit bizony meg lehet környékezni ezzel a kérdéssel. Persze nem vidéken. Ott még sok helyen azt se tudják, hogy a szeretkezésből fogantatik a gyermek. :( Óriási szintkülönbség van az országrészeink között.
2023. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
88%

Megvenném neki, legalább pontos ismereteket szerez.

( Amúgy vettem én is, de használhatatlan. Az igazihoz csak külsőleg hasonlít, túlságosan dörzsöl.)

2023. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

#28 hagyjuk ezt a f..szságot. inkább ez a nyafogás a divat amit most előadsz! mintha régebben nem ez ment volna, nem lehet megkülönböztetni, maiak már nem férfiak. hát, persze, gyerekek, tudjuk. az új konkurencia, akik jobbak, erősebbek, ügyesebbek nálad. amióta a világ a világ ezen fanyalognak az idősebbek.


másrészről te anyáddal beszéled meg kivel mit csináltál az ágyban? mert én férfiakkal, ahogy a nők meg nőkkel. a 20 éves szerinted fiú is fiúkkal megy el sörözni, nem nőkkel, tök mindegy milyen az érdeklődési köre. max nem nézik le a többiek, ha nem akkora homofóbok mint te

2023. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!