Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a lányom 13...

Mit tegyek ha a lányom 13 éves lány, és kedvel egy 17 éves fiút?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
8%
Nem értem, miért lett lepontozva a 9-es, szerintem teljesen jogos, amit mond. Ha már a mai liberális gyereknevelés miatt 13 évesen muszáj kapcsolat a gyerekeknek (Az én időmben ilyesmi nem volt, 16 év alatt tilos volt ilyenekről beszélni is, ez a normális.) , akkor már jó lenne tudni, hogy mégis kivel találkozgat a lányom, főleg, hogy (feltételezem) nem egy iskolába járnak.. Nem igaz, libsik?
2023. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 11es te 100 éves vagy?

Mert bizony mi is voltunk már 11 évesen szerelmesek és randiztunk a suliban, nemhogy 13 évesen. Másrészt senki nem írta, hogy a 17 éves srác találkozgat a lánnyal, csak annyit, hogy a 13 évesnek tetszik a 17 éves, ami meg a világ legtermészetesebb dolga.

2023. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
6%

12. Nem, ez nem természetes.


13 éves = hetedikes lány. Ebben a korban az iskolával legyen elfoglalva, ne pasizgasson össze-vissza.

2023. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

A kettő nem zárja ki egymást. Teljesen normális, hogy ennyi idősen már érdekli a másik nem.

Fiam tavasszal lesz 12 és már "barátnője" van. Beszélgetnek ennyi, ez így normális.

2023. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
4%
14. Gratulálok az első abortuszához, amire 14 évesen majd sor kerül:)
2023. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
92%

15.... ne égesd magad. A 12-13 éveseknél a járás, az az ha kézen fogva mennek, meg esetleg csókolóznak. Ritkán persze megesik hogy már akkor ordas ribanç a lány, a fiú meg ugyanaz pepitában, de ez a ritka.


11 évesen már tiniknek való romantikus regényeket olvastam, 14 évesen meg át is mentem a könyvtár felnőtt részlegébe, mert érdekeltek a fiúk, a szex, a romantika, a stb.

Annak ellenére hogy érdekelt, nem feküdtem le az első jöttment emberrel. Egyébként ha emlékeim nem csalnak, pint 13 évesen voltam beleesve egy 18 éves fiúba, a barátnőm segíteni akart, és elmondta a fiúnak, az pedig tök jogosan azt mondta: bocsi, nem. Az hogy ennek a lánynak tetszik valaki az teljesen egészséges és normális. Senkinek se kell elbeszélgetnie a fiúval, aki valszeg azt se tudja ki ez a lány, vagy ha tudja, nem úgy néz rá, vagy ha úgy néz rá, nem tervezi 13 évesen megdugņi. Ennyi.

2023. jan. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Te beteg vagy, vagy zárdában nőttél fel.

Segítek a beszélgetéstől, kézenfogva sétálástól nem lehet teherbeesni.

Ja és a fiúknak nem lehet abortusza.

2023. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
#11: Mikor volt az a "te idődben"? Csak úgy kíváncsi lennék. Én már nagyon nem vagyok fiatal, de már az én időmben sem úgy volt, ahogy te írod. Normális családokban legalábbis. Sajnos pl. bigott vallásos vagy csak simán idióta családokban ma is előfordul, hogy tabutéma a szerelem (a szex meg aztán pláne!). Meg is van az eredménye, sajnos. Pont azok a kölkök fognak idő előtt abortuszra menni, mert fogalmuk sincs a saját testükről sem.
2023. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
5%

Semmit. Mondjuk azért ne nyiss rájuk, ha eddig szokásod volt csak úgy bemenni a szobájába.

13 évesen már rég fel kellett hogy világosítsad a védekezés fontosságáról.

2023. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 De La Cruse ***** válasza:
2%

Beszélj vele a szerelemről és arról, hogy mikor miért van ideje.

Amúgy legalább nem lezbi.

Van esélyed normális időskori unoka kényeztetésre.

Megbosszúlhatod a sok elszenvedett dolgot amit a lányod okozott.

Én a helyedben zacskó számra tolnám az uncsi zsebébe a cukrot.és az édességet.

2023. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!