Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a lányom 13...

Mit tegyek ha a lányom 13 éves lány, és kedvel egy 17 éves fiút?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
76%
#30 Hát ja. Vagy 7 évig működött köztük a dolog a korkülönbség ellenére is, és a pasi még mindig szereti őt egyébként, nem csak kihasználta, ahogy a sok beszűkült látáskörű ember gondolná, tulajdonképpen épp ellenkezőleg, a lány nem volt hűséges hozzá, egyébként meg még mindig működne köztük a dolog.
2023. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Eltelt a kérdésed feltevése óta vagy öt hónap, mi újság azóta?

Én őszinte és szeretteljes beszélgetés pártján vagyok, és igenis, hogy felvilágosítás, méghozzá minden részletre kimenően akkor is, ha kínos vagy kellemetlen, ne legyen az, inkább poénkodjátok el, de pótolhatatlan.


Abban tökre igaza van több válaszolónak is, hogy a legfontosabb nem bántani őt vagy eltiltani, mert az úgysem működik, hanem támogatni.


Amúgy én amióta az eszemet tudom, kb. óvodás korom óta mindig a legalább öt évvel idősebbekbe voltam szerelmes, kezdve hatéves koromba egy 14 évessel és iszonyatosan szerelmes voltam bele, de eszem ágában nem lett volna vele bármit is csinálnom, sőt, még 14 évesen sem, amikor szerelmes voltam szinte az összes fiúbanda minden tagjába és persze az összes szép férfiszínészbe, mégsem járt szexen, de még csókolózáson sem az eszem.


De én persze együtt nőttem fel az internettel, nem bele születtem, mint a mai fiatalok, és nem mondom, hogy könnyebb nekik, tán még nehezebb is azért, mert végtelen információáradat kerint netszerte, és ki tudja, hogy ő mivel találkozik, ezért is fontos a személyes elbeszélgetés.


Mondjuk azt sem írtad, kérdező, hogy ki ez a fiú, akibe szerelmes: egy iskolába jár vele vagy netán egy énekes vagy színész, aki amúgy is elérhetetlen?

2023. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!