Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves lányokat engednél...

Hány éves lányokat engednél egyedül fesztiválra?

Figyelt kérdés

Párom lánya májusban lesz 14 éves, júniusban ballag.

A barátnőivel azt szeretnék ajándéknak, ha 3 napra elmehetnének a Szigetre augusztusban. Budapestiek vagyunk, így az, hogy eljussanak/hazajöjjenek/hol aludjanak nem gond, viszont nekem vannak aggályaim azzal, hogy ott legyenek bent, egyedül.


Tavaly voltunk már 1 estére együtt, azt nagyon élvezte. Én voltam a kísérőjük, mint "legkevésbé ciki jelölt", viszont idén már nagyobb társaság menne és 3 estére... Én meg már nem vagyok az a reggelig porban, tömegben bulizós típus, mondtam, hogy ezt akkor nélkülem viszik végig, mert nekem egy éjszakát is két napig kellett kipihenjek.


Párom hajlana arra, hogy engedje, de engem kérdezget, hogy szerintem belemenjen-e, én mit gondolok?! Ő sosem volt nagy bulizós, idősebb korosztály is, így nem nagyon tudja, látja át, hogy milyen is egy Sziget... Így felnőttként már talán én inkább a "nem" felé hajlanék, de tudom, hogy anno 9.-es lányként én voltam a legboldogabb, mikor a szüleim elengedtek unokatestvéreimmel a Soundra anno. Szóval nem tudom, érdeklődnék, ki hogy látja ezt?


2023. jan. 30. 17:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem 16-17 éves gyerekről lesz szó. 14 évesen, egy általános iskolát végzett lányt semmiképp nem engedném el egy nagy fesztiválra “egyedül” (nagykorú, szülő vagy akármilyen rokon felügyelete nélkül), akkor sem, ha amúgy rendes, megbízható. Nekem nem voltak szigorúak a szüleim és ugyan nem jártam fesztiválra, mert engem ez nem érdekel, de 14 évesen biztos nem engedtek volna el.

Ha lenne gyerekem, talán 17 évesen lehetne szó róla, de korábban biztosan nem.

2023. febr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen amúgy mit akar ott kezdeni? Alkoholt venni nem tud, max nézi a többi részeg 4
2023. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

14 évesen amúgy mit akar ott kezdeni? Alkoholt venni nem tud, max nézi a többi részeg 40 éves csávót, akik már beszélni nem tudnak, aztán ha szerencséje van, még bele is keveredik valami törökülős körbe. Így aztán marha jó lehet koncertre menni..*


bocsánat, csak félrenyomtam, és egyből elküldte.

2023. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt a korszakot éljük már, hogy a 14 évesek járkálnak Tankcsapda, Beatrice, meg Illés, Omega koncertekre.


Ma már kizárólag a drogosok, az alkoholisták, és a ,, keresem a bajt,, típusú emberek járnak a Szigetre.


Ott a helye egy 14 éves kislánynak? Nem.

2023. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még nem nem kéne olyan fesztiválon lenniük, ahol 10 emberből 3-4 cuccozik, a maradék, 1 kivételével meg mindenki részeg, mert ha voltál már, akkor tudod, hogy több a hatás alatt lévő ember, mint a józan. Nekem ezzel nincs problémám, számomra világos, hogy ezek ellenére lehetnek jó, sikeres emberek, de én tudok nemet mondani, és van bennem mérték közel 30 évesen, ellenben fiatal tinédzserek, akik közelebb vannak a 10 évesekhez, mint a 20-hoz kor alapján, nekik semmi keresnivalójuk nincs egy ilyen közegben. Nem érettek még, nem szereztek tapasztalatot a való életben, ez pedig egy olyan hely(meg kb az összes fesztivál), ahová illik érett fejjel elindulni.
2023. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
85%

18 vagyok, 16 évesen mehettem először 2 barátnőmmel Campusra - szülő nélkül - ,amitől sétatávolságra lakom. 14 éves koromban még csak úgy mehettünk, hogy anya kísért minket és maximum 10-11-ig maradtunk. Szerintem ez teljesen jó megoldás volt.

A Sziget viszont teljesen más kategória, mint a Campus, oda még szülővel se mehettem volna, nem is beszélve nélküle. Ha szülő lennék, biztos nem engedném, akármilyen "felelősségteljes" 14 évesről is van szó.

2023. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok, idén megyek először Szigetre ÉS SZÜLŐVEL!!!, Mert vidéki vagyok. Tuti nem engedném.
2023. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!