Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyire kellemetlen elmenni...

Mennyire kellemetlen elmenni egyedül a sziget fesztiválra?

Figyelt kérdés
Mivel nincsenek barátaim így csak egyedül tudnék elmenni :( Érdemes egyedül elmenni és ott barátokat szerezni?

2021. dec. 19. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Milyen sziget fesztiválra? Télen?
2021. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A jövő évire gondoltam ..
2021. dec. 19. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég kellemetlen. Akadnak emberek, akik villámgyorsan megkedveltetik magukat másokkal s így könnyen találnak társaságot akkor is, ha egyedül mennek fesztiválra. De abból kiindulva, hogy nincsenek barátaid, úgy tippelem, hogy te nem vagy ilyen ember.

Kétszer voltam fesztiválon tök egyedül. Az egyiknél konkrétan az egyik fellépőt megnézni utaztam le, odafelé kicsit melegítettem magamban a vonaton, majd kisebb túra volt már odajutni is, a koncert előtt kicsit szétnéztem, majd buliztam egy jót, majd mire sikerült kivergődni az első hajnali vonathoz, aludtam egy jót. Ez így teljesen rendben volt.

A másiknál csak úgy random lementem, mert "jó volna ide is elnézni". Egy ideig a céltalan magányos lődörgés tartott, majd végül is belebotlottam kicsit távolabbi ismerősökbe, az ő társaságukhoz csapódtam. De ők meg eléggé össze voltak szokva, szóval ez is elég furcsa és kényelmetlen volt.

Egyébként nem vagyok híján barátoknak, csak ezek az alkalmak valahogy így jöttek ki.

2021. dec. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de én is ilyesmit tervezek, csak a soundra...kevés barátom van, de ők nem fesztivál kedvelők.


Arra gondoltam kellene csinálni egy facebook (vagy más platformot) ahol lehetne keresgélni/ismerkedni.


Régóta olvasom a gykt, és minden évben van pár ilyen kérdés, vagy szilveszterrel kapcsolatban.

2021. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4


facebook csoportot (vagy más platformon)*

2021. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

egyaltalan nem. az en barataim nem fesztivalozosak, ezt megertettem, nem is nagyon hivtam oket, ugyhogy altalaban egyedul mentem fesztivalozni/bulizni. mindig talaltam magamnak egy tarsasagot ahova odacsapodtam. 3-4 eve viszont pont egy ugyan ilyen "csapattal" a szigeten kifejezetten joba lettem, azota mindenhova egyutt megyunk :D


ne erezd ezt gaznak, ha ezen az alapon soha nem mesz sehova akkor valoszinuleg az lesz az oka annak hogy nincsennek barataid

2022. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék fesztiválra, de nekem sincs kivel, végül lett csinálva valami facebook csoport vagy hasonló?
2022. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7


Még nem, de ha van rá igény akkor csinálok (legalább 5+ fő kellene) nem "olyan" ismerkedős csoportra gondoltam, amiből van már 100 a neten, hanem specifikusan fesztivál-társkeresőre.


Csak az a kérdés hogy facebook, discort (ezt kevésbé ismerem) vagy más platformon érdemes ?


Jó lenne kiszűrni a trollokat.

2022. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A discortot nem ismerem, szerintem csinálj facebookon
2022. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csináltam egy facebook csoportot, nyugodtan csatlakozzon aki szeretne!


Ha nem vagy elvárás, akkor írjátok le, hogy melyik fesztiválra mennétek, és a korotokat :)


[link]

2022. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!