Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megbüntetnétek a gyereket?...

Megbüntetnétek a gyereket? Milyen büntetést kapna?

Figyelt kérdés

Elutaztunk 3 napra a férjemmel és a barátainkkal. A 14 éves lányom otthon maradhatott a 22 éves unoka testvérével. (Már többször is volt vele, mindig mennek együtt programokra, imádják egymást)

A lányom mondta hogy 2 éjszaka 3 barátnője még bálunk aludna

Mondtam neki hogy persze, de nem mehetnek sehova és idegeneket ne engedjenek be.

Az utazásunk 2. napján visszanéztük a kamera felvételeket ami előző este történt (csak kinti kamerák vannak, azt néztük nem e mentek el stb..)

És láttuk hogy 5 idegen fiút beengedtek a garázson keresztül, mert azt hiszik ott nem látta a kamera.

Én nem láttam még sose a fiúkat

15 évesek mind az 5-en, de a lányom azt állítja ismeri őket

Este 9 kor engedték be őket és 11 ig maradtak kb

Annak ellenére hogy mondtuk hogy idegeneket nem engedhetnek be és a 22 éves unoka testvére vigyázott rájuk

Hogy reagálnátok erre?



2023. febr. 4. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a te szüleid is kamerával figyeltek téged. remélem q gyerek is be vab chipelve és minden lépését figyeled. be kellett volna zárni a pincébe amikor nem vagytok otthon. A 22 éves nem elég felnőtt. inkább egy gardedame kellene, nincs vmi idős, diktatórikus öregasszony rokon? nincs, marad a pince
2023. febr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én bezárnám egy sötét hideg pincébe, ételt csak egy héten 1x kapna, maradékot. És minden nap véresre verném nadrágszíjjal, akkor tanulna az esetből, többet nem csinálna ilyet. (irónia)
2023. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
77%

Személyiségi jogokról hallottál már?


Mi a f.sz közöd van hogy mit csinál amikor nem is vagy otthon?!

2023. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!