Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kikanyarodok valaki elé a...

Ha kikanyarodok valaki elé a főútra akkor megbüntetnek ha valaki beküldi például a fedélzeti kamerás felvételt?

Figyelt kérdés

Főútra kanyarodtam

Még messze volt az autó 90-es tábla van végig.. Egy pillanat alatt ott volt a seggembe és nyomta a dudát.

Azt a távolságot ilyen rövid idő alatt nem tudta volna megtenni ha szabályosan közlekedik.

Ráadásul padlóig nyomtam a gázt hogy ne tartsam fel a mögöttem lévőt..

Aztán mellém jött magyarázni meg mutogatni.. Lehúztam az ablakot és átkiabáltam hogy 90es táblánál nem 200al közlekedünk.

Ilyen helyzetben megbüntethetnek?



2023. jan. 13. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha feljelent, akkor van rá esély, de nem valószínű, hogy ilyen piszlicsáré ügyekkel foglalkoznának, hacsak nem valami párttag vagy magas beosztású rendőr volt az, aki elé kihajtottál.
2023. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És neki nem baj az hogy gyorsan hajtott?

Azt ilyenkor nem veszik figyelembe?

Rosszul érzem Magam miatta amúgy de ki gondolta volna hogy így száguldozik..

2023. jan. 13. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A gyorshajtónak is elsőbbsége van...
2023. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szét nézel akkor 2 mp alatt meglehet állapítani hogy jóval gyorsabban jön a másik és akkor már ne hajts ki.
2023. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, ha nem kényszerítetted hirtelen fékezésre vagy kormányzásra, akkor eleget tettèl az elsőbbségadási kötelezettségednek. Ennyi.
2023. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazad van és tényleg a 150-200-al jött, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fog kamerafelvétellel feljelenteni :)

De amúgy szerintem érzed te ezt, hogy benézted, legközelebb jobban figyelj.

2023. jan. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne bizonyítani a dolgokat. Sztem nem éri meg neki sem, mit érne vele?
2023. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!