Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van ötleted a központi megírás...

Van ötleted a központi megíráshoz, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Ugye "nemsokára", januárban lesz a központi.

A magyartól nem félek, a matektól sem, csak az picit neccesebb de a próba 86%-os lett.Vannak olyan feladatok, melyek a szögekkel kapcsolatos. Azt hogy tudnám jól megcsinálni? (más feladatokra is adhatsz tippet, pl. a "hány lehetséges megoldás van?"-félékre)

Köszi


2010. okt. 4. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne nyiszogjál már ha semmi bajod, jó lett a próba is, mit liheged túl?
2010. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Jaj maradj már Donfos! Olyan szinten idegesítő tud lenni, ha valaki csak erről tud beszélni. 86%-os lett az próba, akkor mit parázol? Meg nem is holnap lesz, hanem több, mint 3 hónap múlva. Örüljél magadban, azt kész. Pfff.
2010. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Csináld meg a régi érettségiket, ugyanazok a feladattípusok vannak minden évben, és begyakorlod a megoldásokat.

Mateknál arra figyelj, hogy ne kapkodd el a számolásokat, és ilyen szögeseknél meg nézd meg a kiegészítő szögeket, keress derékszögű meg egyenlő szárú háromszögeket. Ha meg nem találsz semmi, tippelj be valamit, hátha jó lesz, a 60, 45 fok gyakran elő szokott fordulni. :D

Magyarnál hagyj elég időt a fogalmazásra, ne kapkodd el. A magyart ált. könnyen meg lehet oldani egy óra alatt, a matekot már nem mindenkinek sikerül befejeznie.

Szépen írj, keveset firkálj át, és világosak legyenek a levezetéseid, ezeket a tanárok szeretik.

Sok sikert!

2010. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3.nak, a kisgyerek nem érettségizik, csak a középiskolás felvételis hülyeségen picsog.
2010. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Le lehet hurrogni, csak annyi, hogy nem tudom jól megcsinálni, amolyan "tippszerűen"


Valaki normális választ tud adni?

2010. okt. 4. 20:11
 6/21 A kérdező kommentje:
3.-nak nagyon szépen köszönöm a NORMÁLIS választ.
2010. okt. 4. 20:12
 7/21 anonim ***** válasza:
csináld meg az előző évi felvételiket.. amúgy nemértem hogy 86%-kal mit izgulsz -.-"
2010. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3. vagyok: bocsánat, én is a középiskolai felvételiről beszéltem, csak az elején valamiért érettségit írtam, csak mostanában arra áll rá a szám. :)
2010. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tavaly baromi nehéz volt a matek szóval kezdj parázni :D
2010. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

énis nagyonnagyon paráztam.matek olyan szinten nehéz volt tavaly hogy nálunk a tényleg nagyon okos matek zseninek is 28pontoss lett csak:D átlagba meg 15körül volt.úgyhogy szerintem most a matek nem lesz nehéz.

amúgy ha matekot nem is tudod mindenhova próbálj írni mert még a részeredményekkel is sok pontot elérhetsz.és ez fontos.én sajnos nem így csináltam:D

magyar meg elég könnyű volt most lehet az lesz a nehezebb.de kitudja:D sok sikert:)

2010. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!