Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap központi írásbeli!...

Holnap központi írásbeli! Teljesen kész vagyok :/ Nem fog sikerülni ; ( Ti hogy készültetek? Én már előre félek =) Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%

Én sehogy sem készültem azon az elven, hogy amit eddig nem tudtam, ezután sem fogom tudni. Ez a felmérő 8 év tudását sűríti egybe, nem igazán lehet rá készülni.

Egyébként sosem voltam jó tanuló, de enyém lett az osztályomból a legjobb eredmény. Gondolom én voltam az egyetlen aki nem pazarolta az energiáját fölösleges idegeskedésre és tanulásra a pihenés helyett.

2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát én jártam előkészítőre :/ De ami feladatok voltak az elmúlt években azokból kb. semmit nem tudnék megcsinálni :S Magyar még elmegy na de a matek?Pedig nem vagyok olyan rossz tanuló...
2011. jan. 21. 15:49
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
ti félév végén is adtok vizsgát?mi itt Erdélybe szerencsére csak évvégén van az ami ennyire fontos...
2011. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
vagyis nálunk*
2011. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én is előkészítőre jártam meg gyaakorlok itthon minden nap

Magyarból közmondások nem mennek:(

2011. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne hisztizzetek már, nem a világ vége ez :D


Én is jártam előkészítőre, elárulom: semmit nem ér, a feladatok még csak hasonlóak sem voltak. A magyart simán megírtam 42 pontosra, a matekot 21 pontosra, mondjuk ebből hülye vagyok.

És nem haltam meg, és bekerültem egy jó iskolába. Nem csak ezen múlik a felvételitek, hanem a szóbelin és a jegyeitek alapján.

Tehát hisztizést elfelejteni, a mai napra hagyjátok a francba a gyakorlást, felesleges. Úgy sem olyan feladatokat fogtok kapni.

LEginkább a logikán fog alapulni, ez nem olyan, mint egy dolgozat, hogy meg van adva az anyag és abból írtok.

Itt csak magadra, a józan paraszti eszedre van szükség.

2011. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira be vagytok tojva és tök fölöslegesen. Én fele ennyit nem izgultam rajta, jártam előkészítőre aztán jónapot. Nem egy nap alatt fogod a világot megváltani, eddig kellett volna többet tanul-készülni, nem csak erre, hanem úgy normálisan az iskolában. Most már inkább pihand ki magad, nem nagy eresztés hidd el.
2011. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Csak nagyon izgulok :) Mert a magyar az megy a matek is csak csak pedig nem vagyok egy matek zseni...de a matekból a logikai rész az nagyon nem :/
2011. jan. 21. 16:51
 9/22 anonim ***** válasza:

Felesleges

Ez semmi, ahhoz képest, ami még rád vár. Mi lesz első nap a suliban ? Érettségikor ? Diplomádat hogyna veszed át ?

Ne izgulj, ez semmiség.

2011. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mit kell fosni.

Én is holnap írom.Nem félek,mert tudom,hogy megtudom írni legalább 75-80 pontra.Itt féltek,hogy nem sikerül,és tényleg nem fog sikerülni,mert agyon stresszelitek magatokat-.-"

Nyugi van emberek:D Mindenkinek sikerülni fog!Mert ha neked nehéz akkor másnak ugyanúgy;)

2011. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!