Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél ha a 16 éves...

Mit tennél ha a 16 éves lányod kabátzsebében óvszert találnál?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, sokat szoktunk beszélgetni és úgy éreztem mindent elmond nekem. Egy kulcsot akartam kivenni a zsebéből amikor megtaláltam. Egy felbontott doboz óvszer… Tudomásom szerint nincs barátja. Nem szeretném hogy valami hülyeségbe bele vigyék! Ma később jött haza a suliból, azt mondta egy barátnőjével találkozott de sántít a történet. Kicsit zavartnak láttam amikor kérdeztem hogy hol volt. Azóta meg bent van a szobájában és ki sem jön. Szerintem biztos hogy fiú van a dologban csak nem mondja el.

2023. febr. 24. 17:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%
Ezek szerimt nem...
2023. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
98%
16 évesen már azért nem “kislány” jó ha tisztában van ezekkel a dolgokkal. Örülnék én is annak hogy van ennyi esze.
2023. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
89%

Elmagyaráznám neki, nem letámadva, hogy kiakartam venni a kulcsot és megtaláltam, nem akartam kutatni és hogy ne a kabátzsebben tartsa ahol hol meleg van (bent a kabát), hol hidegben (kint), kulcsok mellett, hanem tegye egy neszeszerbe a táskájába vagy valahova, ahol nem sérül. Ha bármiről szeretne beszélni akkor engem mindig megtalál, de ha nem akkor sincs baj, nem kötelező, csak egy lehetőség.

Hát, már nem olyan kislány 🤷🏼‍♀️ 16éves koruk körül vesztik el sokan a szüzességüét. Ami egy teljesen átlagos és normális kor, nem túl korai. De lehet nincs fiú a képben, csak vettek megnézni. Vagy van és felelősségteljesen védekezik. Ami szuper!

2023. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%
16 évesen azért annyira nem meglepő ha szexel. Örülj neki hogy felelősségteljes és gondol a védekezésre.
2023. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%
Viccesen megjegyezném, hogy addig használja ki a lehetőséget, amíg Viktor fel nem emeli a beleegyezési korhatárt 18 évre.
2023. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A 16 nem kislány. A 16 már nagylány, és igenis tombolnak benne a hormonok és ösztönök. Fogadd el, lépj tovább. Hacsak nem akarod magadra haragítani és idő előtt nagyszülővé válni.
2023. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
5%
Nyelnék egy nagyot,és megállapítanám,hogy korán kezdi.
2023. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
97%
Örülnék, hogy védekezik. 16 évesen már nem kislány, és bizonyára nem véletlen épp oda tette.
2023. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
97%

*Még olyan kislány*

Legalábbis amíg nem ismered a titkait, azt hiszed hogy kislány 😂

2023. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
96%
16 évesen csak a te szemedben kislány, a valóságban nem. Az nagyon jó, ha jóban vagytok, ettől függetlenül könnyen lehet, hogy a pasiügyeket inkább barátnőkkel beszéli meg.
2023. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!