Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél ha a 16 éves...

Mit tennél ha a 16 éves lányod kabátzsebében óvszert találnál?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, sokat szoktunk beszélgetni és úgy éreztem mindent elmond nekem. Egy kulcsot akartam kivenni a zsebéből amikor megtaláltam. Egy felbontott doboz óvszer… Tudomásom szerint nincs barátja. Nem szeretném hogy valami hülyeségbe bele vigyék! Ma később jött haza a suliból, azt mondta egy barátnőjével találkozott de sántít a történet. Kicsit zavartnak láttam amikor kérdeztem hogy hol volt. Azóta meg bent van a szobájában és ki sem jön. Szerintem biztos hogy fiú van a dologban csak nem mondja el.

2023. febr. 24. 17:11
1 2 3 4
 21/36 babyboom567 ***** válasza:
92%

Semmit,hisz tőlem kaptam/a megbeszélt fiókból vette ki,ha szükség lenne rá.

16 éves, védekezzen.

2023. febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen tök jó dolog, védekezik. 12 évesen más lenne a helyzet, ha találnék.
2023. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%

1. örülnék

2. nálam mondjuk ALAP, hogy nem túrok más zsebébe a megkérdezése nélkül

2023. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
60%
23. Miért? az én anyám is beleturkál a zsebembe minden pénteken, mielőtt kimossa a kabátomat, hogy nehogy valamit bennehagyjak. Lehet, hogy a kérdezővel is ez történt.
2023. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
96%
16 évesen szerintem már nem túlságosan korai, úgyhogy örülnék, hogy védekezik, ha tényleg fiú van a dologban, mert ez sem biztos. Nekem sokáig nem volt barátom, de azt hiszem olyan 17 évesen vettem egy csomag óvszert, hogy megnézzem egyáltalán milyen (élőben nem láttam, csak képeken), szóval fel is bontottam, hiányzott is belőle egy, ha anyám megtalálta volna, simán azt hihette volna, hogy használnom kell, pedig nem így volt.
2023. febr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
29%

24-es, elég szomorú, hogy bármilyen okból turkálnak más zsebében. Nálunk a mosás úgy megy, hogy megmondom, holnap mosok, mindenki mindent kiszed (és aznap reggel is szólok).


Erről a "majd én kiszedem" dologról a gyerek kiskamasz korában leszoktam, mert

- elég nagy már, hogy a saját holmiját ilyen szinten rendben tartsa (nekem is ment 11 éves koromtól ;) )

- amikor megfázáskor 6 műsoros zsepit szedtem ki a 12 éves zsebéből, OTT azt mondtam, hogy oké, gyerek, a zsebek mától a te reszortod, mert ez így undorító (van kuka a suliban de lusta kidobni).


Igen, mostam már ki (neki) fontos dolgot, de a zseb nem arra való, hogy az apám kínját is ott tárold - a férj is minden szrt oda halmoz.


Van egy pont, amíg elnéző vagyok, de ez túlmegy ezen. ;)

2023. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
4%
26. Tudom, ti libsik szeretitek, ha gyerekuralom van, de én nem:)
2023. febr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
77%

16 evesen mar fogamzasgatlot szedtem.

20 evesen is kislanynak fogod latni, attol meg nem az.

Milyen esszeru magyarazatot keresel? Vedekezik, ez jo!

2023. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
94%

Örülnék neki hogy védekezik

Az a baj hogy rengeteg fiatal nincs tisztába a védekezés fontosságával

Ezek szerint a lányod igen

2023. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
81%
Büszke lennék rá.
2023. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!