Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Idegesít a...

Mit csináljak? Idegesít a barátnőm.

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nincs nagyjából mellem ezért a barátnőm folyton cikiz hogy deszka vagyok, meg milyen lapos, stb.(neki sem túl nagy) és ez már nagyon idegesít meg rosszkedvűvé tesz:(Mit csináljak?

13/L


2010. okt. 5. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a barátnőd? :S

Ilyenek miatt ne érezd magad rosszul, még nőni fog úgy is, ha meg kicsi, az sem baj, sőt, szerintem inkább kicsi, mint nagy :)

2010. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már 3 éve legjobb barátnőm és egyébként nagyon szeretem.

Köszi a gyors választ!

2010. okt. 5. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mondd meg neki, hogy ez neked rosszul esik, meg hogy úgysem a melled miatt fogsz tetszeni valakinek.


első

2010. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami biztos bekattant neki.

Szerintem ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy neked az nem esik jól, ha ilyen hül.yeségekkel cikiz. Ha pedig nem képes ezt felfogni, akkor nem érdemel meg téged. Különben meg az égvilágon semmi köze hozzád, sem ős, sem te nem tehetsz a génjeidről. Különben meg 13 éves korban minek olyan nagy?! Nem értem miért akarnak sokan ilyenkor már felnőttek lenni...

15/L

2010. okt. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nagyobb mint a 2 évvel idősebb barátnőmnek, mégis csak arról beszélgettünk, hogy jólenne ilyen forma olyan forma nem a méret. Egymás előtt öltözünk, és rucikat cserélünk. Az a csaj meg így nem lehet a barátnőd. Keress valakit, aki tényleg kedves, és nem cikiz. 13 évesen meg minek kell mell. Habár nekem 11 évesen volt. Még nőni fog az, de lassan. Anyukád úgyis szomorú lenne, habár az enyém büszke volt xĐ
2010. okt. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hallod az elég aberrált dolog, hogy a barátnőd ennyit piszkál a melled miatt. Én már csak úgy odavetném neki, hogy tán lezbi vagy, hogy ennyit foglalkozol a mellemmel? Csaj vagyok én is, de soha az életben nem azt nézegettem, hogy melyik barátnőmnek mekkora a melle...
2010. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt cikiz, akkor nem a barátnőd! Te még fiatal vagy és még évekig nőhet a melled. És nem is egyformán érnek a lányok. Van aki előbb és van aki később. Ezt a "barátnődnek" is tudni kéne. Ami pedig a legfontosabb hogy ha felnőtt korodban is kicsi marad a cicid, attól Te még lehetsz nagyon gyönyörű és értékes lány!!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!!!!
2010. okt. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tehetsz?Mondd meg neki,hogy hanyagolja a témát!Őszintén,egyértelműen.

Egyébként bennem is felvetült,hogy egy barátnő miért tesz ilyet veled?!

2010. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2010. okt. 8. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!