Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szörnyem idegesít a barátnőm,...

Szörnyem idegesít a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 évig voltunk osztálytársak,és még 4 évig azok is leszünk,mert egy helyre kerültünk be(sajnos). ő fiúsan öltözködik,vad,üvölt,csunyán beszél,és ez végett engem is ilyenek néznek az osztálytársak.Ma is beégetett ültünk a folyosón,mindenki SZÓ SZERINT csöndbe volt,pedig voltunk ott 60an a folyosón,erre én szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba,mondom neki,hogy milyen aranyos,meg ma beszéltem vele,erre elkezd üvölteni,hogy de unalmas vagy vele,menj oda hozzá beszélj vele,de ilyen fiús hangon erre mindenki minket nézett,meg persze a fiú is :/ én meg égtem,mert szörnyen utálom,hogy ilyen!!!tegnap azt csináltam,hogy leültem többi lány mellé,velük nagyon jóba vagyok,erre elkezdett üvöltözni a folyosón,hogy te hülye állat,te majom,meg üvöltve beszél és éget,ha kérdezek valamit akkor elkezd hadonászni a kezével és övöltözik,és ez annyira kiakaszt.Tegnap beszóltam neki,hogy ő meg milyen fiús,akkor is elkezdett üvöltözni rám,többiek meg rajtam röhögtek,(metált hallgat)és mindenkit lehülyéz aki popot,vagy diszkós számokat hallgat és ezt utálom benne.Mit csináljak?15/L
2011. szept. 14. 20:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
szörnyen,bocsi :)
2011. szept. 14. 20:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
engem is szörnyen idegesítenek az ilyen emberek:S próbálj meg beszélni vele, ha nem használ akkor meg egyszerűen ne foglalkozz vele...
2011. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ezek után még a barátnődnek hívod?.. szerencsés
2011. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
barátság ez így?sztem talán keress új barátnő(ke)t.nem lehet hogy ilyen az alaptermészete?vagy h csak poénkodik?
2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
vagyis osztálytárs,nem barátnő...de már nagyon kivagyok tőle :/
2011. szept. 14. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen nem barátkozz vele többet. Megváltoztatok, már nem vagytok egymáshoz valók. Jobb jó szívvel visszaemlékezni egy hosszú barátságra, mint meggyűlölni a másikat, mert "együtt maradtok", amikor már nem kellene. Maradjatok jó ismerősök, de ne közeli barátok többé. Csak szép lassan, finoman engedjétek el egymást, és ki-ki menjen tovább a maga útján.

29/N

2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem poénkodik :/ ilyen...
2011. szept. 14. 20:51
 8/11 A kérdező kommentje:
ok!köszönöm az eddig válaszokat!
2011. szept. 14. 20:52
 9/11 anonim válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ez beteges amit csinál, és tartsa meg veled a tisztességes távolságot, és hiába fog rólad dumálni, mert mindenki öt fogja hülyének nézni, mert hát az is :)
2011. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 14. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!