Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nyomul a barátomra....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nyomul a barátomra. Nagyon idegesít. Hogy érjem el, hogy fejezze be végre?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást, semmi nem állhat közénk. Az egyik "barátnőm" mégis úgy tűnik, hogy nem veszi észre magát. A barátom minden nap elém jön a sulihoz mikor végzek és együtt megyünk a buszmegállóba. A barátnőm-aki egyben az osztálytársam is-mindig jön velünk. Ez még nem is zavar, mert bnőm,nem akarom h egyedül menjen (bár tudna mással is menni a buszmegállóig). Mikor kinéztem a barátomat, és flörtöltünk, a bnőm is el volt tőle olvadva, egyértelmű volt, hogy nagyon bejött neki is. És mióta összejöttünk, azóta folyamatosan látom az apró kis jeleket, hogy úgymond "flörtöl" a barátommal. Pl többször volt már, hogy mondta a páromnak hogy jó a cipője,pólója,öltözködése,haja,stb. Meg "véletlenül" mindig mellé kerül akár sétálunk,akár buliban vagyunk,mindig mellette van.Bnőm mindig csinosítgatja magát tali előtt,ha tudja h a barátommal találkozunk.Sokszor vettem észre,h "véletlenül" végigsimítja a kezét a barátomon...és még sorolhatnám.Szóval a jelek egyértelműek.Ez a barátomnak is feltűnt.Múltkor barátom kipróbálta,h a szemébe néz,és bnőm 5másodperc után már úgy elpirult és zavarba jött,h eltakarta az arcát.Amúgy a bnőm pasijával én is jóban vagyok,de kb még egyszer sem értem hozzá,és nem flörtölgetek vele,meg semmi ilyesmi. Nem tudom, hogy állíthatnám le a barátnőmet... Tudom,h a barátomnak nem jön be,és ő amúgyis engem szeret, de akkoris idegesít,hogy a saját barátnőm flörtölget vele. Mondani viszont nem akarom neki,mert akkor azt fogja mondani, hogy hülyeség,meg hogy szép h ilyeneket kinézek belőle... de tökegyértelmű, h ez a helyzet, nem csak nekem tűnt fel.

19/L


2011. szept. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,h a barátomnak nem jön be,és ő amúgyis engem szeret,


Megadod magad a választ.. bízz a párodban. Ha meg hárrmasban vagytok, éreztetsd hogy "ki hordja a szoknyát" :D (ha úgy van ölébe ülsz stb..) csak észreveszi hogy mi a helyzet..

2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit agresszív leszek, de én elküldeném a búsba. Nem is igaz barátnő, ha a pasidra hajt. Elég undorító. Én elég határozottan megmondanám neki, hogy szálljon le a barátomról, de nagyon gyorsan. Az meg ne érdekeljen, hogy megbántod vagy ilyenek, ő sért meg téged azzal, hogy a saját szemed előtt flörtöl a pasiddal.
2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátom elkezdene nyomulni a barátnőmre, akkor tuti megbeszélném vele. Ez nem állapot, nálam a barát párja az tabu téma. A helyedben lekoppintanám a csajt, nem keresném a kapcsolatot vele. Az ilyet nem nevezném barátnak, vagy ha nem bír magával, akkor mondja meg neked, hogy bejön neki, vagy álljon le, és keressen magának más férfit.
2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!