Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy tizenévest el mernétek...

Egy tizenévest el mernétek engedni egy depresszió együttes rock koncertre akár éjszakába nyúlóan is egyedül vagy csak felügyelettel?

Figyelt kérdés

Én például egy 13 évest biztos nem mernék egyedül hagyni az éjszakában egy ilyen kemény koncerten pláne ha a nézők ittasan tombolnak a zenére veszélyes lenne ilyenkor szerintem senki sem venne figyelembe egy gyereket.

Elméleti kérdés.


2023. ápr. 28. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül, teljesen egyedül soha, amíg bele tudok szólni. De ha már barátokkal megy, akkor ha nem is 13 éves korában, de úgy középiskolától igen.
2023. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Helyes köszi a választ
2023. ápr. 28. 00:43
 3/11 DeMoR ***** válasza:
57%

Ha voltál már depi koncerten valaki, pontosan tudja a választ...


Egy kib@$z0tt nagy NEM úgy teljesen :D


Nem 13 éveseknek való a Depresszió (a zenekar se.. :D)!


Persze nem mind1, hogy egy 150 centis vékony kiscsaj, vagy egy 170 centis 120 kilós srác... De olyan 15,5 éves koráig nem engedném el. Utána kisérettel 18 éves koráig. Afelett meg max már csak elmondanám, hogy ne legyél annyira hülye, hogy egyedül akarsz egy koncertre menni.. ;D

(Egyedül uncsi, meg mindig jó ha van aki figyel rád, te meg a másikra, szóval 2 a minimum... Amiből nem árt, ha az egyik fél kicsit érettebb és idősebb..)


22/F


Rock'N'Roll & Peace & Love

2023. ápr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ
2023. ápr. 28. 01:10
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
13 évesen nem, de nem azért, mert lehet, hogy megütik véletlenül vagy bármi. Nyilván 16 évesen is ugyanúgy fellökhetik. De azért egy 16 éves már talán tud magára normálisabban vigyázni, legalábbis ha normálisan van nevelve, nem áll le bárkivel jópofizni aki aztán azt ígéri, hogy hazaviszi kocsival meg mittomén aztán elrabolják szegény gyereket. Na meg ha a 16 éves sörözik meg ilyenek, az kevésbé gáz, mintha a 13 évest akarnák leitatni, és társai, szóval sok indok van a nem mellett :D
2023. ápr. 28. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. 13 évesen, ha anyira elakar menni, mert épp hatalmas rajongó, akkor max velem, előre tisztázott szabályokkal (hasonló koncertekre járok, kamasz korom óta), kizárólag valahol a szélén állva. 16-17évesen már talán, ha nem egyedül megy, megbízható és közel van.
2023. ápr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évest nem engednem. Én 16 éves koromtól jártam rock koncertekre. Nem mondom, hogy olyan veszélyes lenne, de ittam, meg egy csomó hülye dolgot csináltam, ami azért nem a legjobb. Én kb. 19 éves koromra lettem "normális". Bár nem történt velem semmi rossz, de ez inkább a szerencsén múlt. Egy 13 éves az kislány, semmi keresnivalója részeg rockerek között.
2023. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És 13 éves fiúnak sem.
2023. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%

Beb@szna, ha nem mehetnék vele 😅 legjobb koncertélményem a Depivel volt 🤩

Hogy válaszoljak is úgy általánosságban: Ha már volt velem (vagy más felnőttel) koncin, tudja, hogy nem szabad bemenni a pogózók közé, vagy, hogy milyen a wall of death, és meg tudok bízni benne, hogy nem fogad el semmi piát vagy cigit, akkor akár 13 évesen is.

Nyilván odaviszem és a végén érte megyek. De ha a saját gyermekemben esetében válaszolok, akkor vele maradnék (mert imádom az együttest), max meghagynám neki a teret, ha mondjuk haverjai is ott vannak, nem lógnék a nyakán.

2023. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
15 èves korom után mehettem Road, Depi, Pokolgèp stb koncertekre, de csakis úgy, hogy apukám elvitt, jött èrtem/èrtünk! Jòfej volt! :) 32/N 16 èves korom után már a barátommal, barátokkal is mehettem
2023. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!