Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a lányodnak ilyen arcszerke...

Ha a lányodnak ilyen arcszerkezete lenne, támogatnád a plasztikában?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 13. 08:08
A kérdező szavazást indított:
Plasztika
Fogadja el magát
75 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hát szerintem az utána kép rondább...
2023. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Az eredeti teljesen normális arc (szerkezet nélkül), az utána kép viszotn egyértelmüen borzasztó, messzirül látszik, hogy plasztika.

Amíg hallgatna rám, addig megpróbálnám lebeszélni erröl, ezzel teljesen tönkreteszi magát meg az életét.

2023. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Mi a baj az első arccal? Teljesen átlagos, nem csúnya.
2023. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Mi a baj vele?
2023. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem támogatnam, ugyanis semmi baj egy ilyen "arcszerkezettel". Az első képen is csak baromi előnytelen a smink.
2023. máj. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem látom a különbséget, csak az első képen borzalom a rúzs, meg sötétebbaz egész.

Ilyen láthatatlan probléma miatt hülyeség kés alá feküdni. Meg majd ha nagykorú lesz ráér.

2023. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Mi a baj az elsővel? Ha kicsit fogyna, ugyanilyen beesett pofija lenne, mint a második képen, de így is csinos szerintem. Szóval nem, nem támogatnám.
2023. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem hogy egy ilyen kinezet a vilag vege lenne, de ha nem igy gondolja akkor szerintem igen!
2023. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi a gond ezzel. Az előtte kép egyébként is sokkal jobb mint az utána.


Mivel ez egy teljesen indokolatlan műtét lenne, valószínűleg a plasztikai sebész pszichológushoz fog küldeni. (egyik kollégám is így járt).

2023. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem. Az első képen sokkal szebb. A kóros önbizalom hiányt meg nem támogatom. Ezekből lesznek azok, akiknek újabb és újabb plasztika kell, mert sose lesz elégedett. Amíg a felismerhetetlenségig összeszabdaltatja az arcát, meg persze az összes többi testrészét is.
2023. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!