Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberekben nem tudatosul,...

Az emberekben nem tudatosul, hogy azzal a személlyel akivel bunkóznak azt igazából a megjelenése, arcszerkezete miatt teszik és nem mert valami baj van a személyiségével?

Figyelt kérdés
Általában ráfogják valamire, belelátnak valamilyen rossz “szokást”?
2023. márc. 25. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ügyes vagy, rég hallottam már ilyen ócska kifogást.
2023. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, ez valóban így van. Nekem is fura fejem van, nem szoktam szimpatikus lenni senkinek sem. Beszólogatnak, megkóstolgatnak. Most pont új melóhelyem van, a bunkóbb fajta emberek egytől egyig betaláltak, aztán persze intellektussal le lettek építve. Persze később, mikor már megismernek akkor már normálisabbak velem. Én mindenkivel normálisan viselkedem.
2023. márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magyarok ilyenek általában. Nem tudnak dolgokat egymástól elfüggetleníteni.
2023. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2


Igen pont ez az. A bunkók mindig mindenhol megtalálják a furább külsejű embereket, mindig megvádolják őket mindenfélével. Aki intelligensebb és higgadtabb az idővel le tudja építeni az ilyen alaptalan támadásokat, de mi van azokkal akik nem annyira erősek?

2023. márc. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!