Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nőknél sikertelen pasik...

A nőknél sikertelen pasik legnagyobb problémája az arcszerkezetük? A férfi szépségkultusz most a legkegyetlenebb?

Figyelt kérdés
Úgy értem eddig még nem volt ennyire fontos a férfi szépsége mint manapság? Már rengeteg elemző anyagot lehet találni ahol arcszerkezet alapján bekategorizálnak mert tudják bizonyos csontoknak az ideális méretét, szögeket, arányokat, tehát mértanilag is bizonyítható ez az egész.
2021. okt. 2. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
A férfinak csak egy cseppet kell szebbnek lenni a ördögnél
2021. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


Hány éves vagy? Ez volt a mondás a 60-as években, de eltelt az idő!

2021. okt. 2. 12:37
 3/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem. A legnagyobb bajuk, hogy valami kegyetlenül, brutálisan buták, tehetetlenek, életképtelenek, szerencsétlenek - amiknek a világon semmi köze a kinézethez. Igen, ez az incelek definíciója. Bár a fent említett tulajdonságaik miatt ezt úgysem képesek felfogni, így az arcszerkezetükre mutogatnak inkább.
2021. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3


Tehát csak a véletlen müve, hogy túlnyomórészt csúnyák, férfiatlan küllemük van. Jó. Söpörjük a szőnyeg alá.

2021. okt. 2. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a nőkkel is ez volt, végre elindult a felzárkózás.
2021. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem például az elviselhetetlen személység sokkal jobban taszít, és azt figyeltem meg sok pasi aki erre fogja a nőknél való sikertelenségét (hello incelek) átlagos külsejű srác valami elképesztően irritáló és taszító személységgel, ha nincs full ideális arcod (ez is érdekes, persze vannak univerzálisan jól kinéző pasik de még a fú de adoniszokra is van olyan csaj aki azt mondja hogy "ja jó pasi de nem az esetem) még lehetsz kedves, humoros, jó társaság amit szeretnek a csajok, csak az inceleknek egyszerűbb a csúnya felszínes nőkre fogni a sikertelenséget mint elismerni hogy a hűtőmben 2 hete ott felejtett camambert sajt is kellemesebb társaság mint ők és emberileg fejleszteni magukon.
2021. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!