Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándéknak örülne egy...

Milyen ajándéknak örülne egy 10-11 éves fiú? Mi a menő a suliban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
PSP
2010. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

PS2,3 telefon mp3-4

De ha ezekre nincs pénz, akkor (attól függ hol tart érettségben) Bakuganos, Narutos, Transzformens, meg hasonló cuucok. Vagy ha már kinőtt ebből a korszakából, akkor márkás szabadidő, farmer, hátizsák, négyszínű toll.

Az új számítógépes játék, vagy valami menő film dvd-n is bejön.

2010. okt. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az új számítógépes játék, vagy valami menő film???

A suliba a kalóz film a menő(kalóz film=letöltött film)

2010. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lesznek olyanok, amikre nincsen pénz, nem tudom hogy álltok anyagilag, meg azt sem, hogy a gyerek miket szeret, de azért leírok néhány jó ajándékot:

-iPod

-PSP

-Társasjáték

-Számítógépes játékok

-Tech Deck

-Van a TechDeckhez hasonló mini BMX, annak nem tom a nevét

-Kedvenc előadójának albuma(i)

-Esetleg ha bejön neki, bőrre fűzött cápafog, mint nyaklánc (17 éves tesóm imádja)

-Baseball sapka

-Pókerkészlet

-Babzsákfotel

-Fényképező

-Wii

-XBox

-PSP

-Digitális képkeret

-iPad

-Na meg persze az örök ajándék, a könyv

2010. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menő telefon vagy iPod. Psp már nem menő. Tech Deck deszka mehet. Ha szereti a focit akkor kedvenc focistájáról/csapatáról cuccokat. Vagy ha szereti a Forma1-et vagy valamilyen autósportot lehet neki rendelni GpShopról cuccokat.


Én ezek közül bárminek örülnék!


11/L


Ági

2010. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tech-deck.

Az ilyen pici gördeszka, és minden márka le van gyártva..ugyanúgy trükköket lehet vele csinálni, csak épp az ujjakkal kell ;) Van tech-bike ó is, az is ugyanilyen, csak bicikli..keress rá a neten..(szerintem is hülyeség,de egy tech-deck-et, tartozékokkal együtt, lehet kapni már 1-2 ezer forintért. vannak pályák is, (ugratók) az is körülbelül 1-2ezer forint.) mostanság ez a menő, tudom, mert az öcsém most 11éves :D és ha úgy vesszük, jó ajándék, a többi gyerekkel is tud játszani, és nem is olyan drága mint pl a psp, ami 30 ezer forint+játékok szülinapra, ünnepekre tökéletes ;) 13/L

2010. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Babzsák fotel okos ötlet! :D Én speciel két éve szülinapomra kaptam, és még most is imádom.

14L

2010. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

szóval nem az az érdekes, hogy valójában minek örülne, hanem az okoz neki örömet, ha olyasmija van, amivel menősködhet az iskolában.....


Tudom, mostanában nem menő pl a jó tanulás, de azzal esetleg lehetne menősködni. Sőt, inkább menő a tanárverés, ehhez egy baseball ütőt javaslok eszköznek az ANYGAIASSÁG korszakában. A bunkósbottal még egy néhány utolsót üthetünk, aztán végre eljön a spiritualitás korszaka, ahol ermélem az ajándékokat nem tárgyakban, hanem élményekben mérik, igaz, ahhoz is kell tárgyi és anyagi háttér.

(pl mozi, élményfürdő, olyasmi is lehet ajándék, ami egy élmény, emléke lesz, s nem a polcon fogjuk tartani, se nem az iskolatáskában)

2010. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2010. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most hogy így 2021ben visszaolvasom ezeket...
2021. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!