Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondtam egy ötletem az...

Elmondtam egy ötletem az egyik legjobb haveromnak a suliból, és most teljesen őröltnek hisz, pedig tudom h neki is teccik, miért kell akkor teljesen lejáratnia?

Figyelt kérdés

Elég ciki így leírni...

Nah szóval arra jöttem rá h sokkalizgatóbb ha úgy maszturbálok ha rajtam van az alsógatyám és azon keresztül verem,sokkal valóságosabb mintha csak úgy simán kézbe venném,már majdnem mint egy igazi szex(bár olyanom még nem vot:(,de nem baj) és ezt elmondtam a legjobb haveromnak és tiszta hülyének hitt,pedig tudom h kipróbálta és h neki is tökre bejött:P és most az az érzésem h a suliban mindenki,aki tudja rajtam röhög,vkinek van valami tanácsa? 14F


2010. okt. 11. 08:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
szerezz be egy hús-vér nőt...
2010. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
volt már barátnőm,de addig még sose jutottunk:(
2010. okt. 11. 08:51
 3/17 Harrr ***** válasza:
100%
14 évesen szerezzen be még pár megélt évet is a hús-vér nő mellé. GatyaMatyi :D
2010. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
na az biztos nem fog menni:d
2010. okt. 11. 09:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez a .... "pedig tudom h kipróbálta és h neki is tökre bejött" olyan,mintha rá vernéd...és ezt ő is kipróbálta volna veled XDXDXD

Adjad neki had menjen az a zsebzsötem :D

Figya had nézzen hülyének...neked legalább van csajod...az 5 combú asszony...neki csak Marok Marcsa maradt!

2010. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
húú,ne gondolj semmi rosszra:P,csak amikor elmondtam neki,másnap még jóban voltunk és akkor mondta h neki is bejön ez a módszer,csak utána kezdte ezt a cikizést miután elmondta másoknak is h mit mondtam neki:(
2010. okt. 11. 09:17
 7/17 A kérdező kommentje:
5 combú asszony? az mi?
2010. okt. 11. 09:17
 8/17 Harrr ***** válasza:
Emeld az arcod elé a kezed. Nézd meg az 5 ujjad. Vonj párhuzamot. Ő lenne az. :D
2010. okt. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
XD... bevetésre készen:D
2010. okt. 11. 10:29
 10/17 A kérdező kommentje:
am van valakinek valami tanácsa h mit tegyek?
2010. okt. 11. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!